УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Суглоби
 
🏥Цього року міська влада відновила програму забезпечення тазостегновими та колінними суглобами мешканців Миколаєва, які цього потребують. Операції проводитимуть у трьох міських лікарнях.
🗣Про це розповіла начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.
Програма у Миколаєві діє з 2019 року. До повномасштабного вторгнення безкоштовно було замінено понад 130 суглобів. Наразі в черзі пацієнтів, яким необхідна пересадка, близько 250 осіб.
«На жаль, незважаючи на таку чергу, протягом останніх двох років ми не отримували суглобів за централізованими державними поставками. Минулого року була ситуація, що закупити їх за кошти міського бюджету ми не могли, тому що діяла відповідна постанова. У цьому році ми повністю відновлюємо цю програму», - пояснила Ірина Шамрай.
👉Щоб стати у чергу на заміну тазостегнового або колінного суглоба, миколаївцям необхідно звернутись до сімейного лікаря, який після первинного огляду дасть направлення на обстеження до лікаря-травматолога.
Після завершення закупівельних процедур лікарні почнуть викликати пацієнтів згідно з чергою.
21.08.2023
Повідомляємо що в Миколаєві триває програма безкоштовного ендопротезування кульшових суглобів.
suglob
У 2021 році за кошти міського бюджету придбано 75 комплектів ендопротезів суглобів (67 – комплектів кульшового суглоба та 8 комплектів колінних суглобів). На даний час встановлено – 71, залишилось 4 кульшових суглоби.
Запрошуємо мешканців м. Миколаєва, які мають захворювання кістково-суглобового апарату на консультацію до головного експерта за напрямком «Травматологія» Шуткіна Юрія Петровича, тел. 050-394-11-04 (КНП ММР «Міська лікарня №3», вул. Космонавтів, 97, відділення травматології , 2 корпус, 4 поверх (загальна хірургія), з 09-30 год.).
В разі виявлення потреби в ендопротезуванні суглобів, пацієнту буде запропоновано провести протезування, згідно бюджетної програми - безкоштовно.
07.12.2021

Понад 450 миколаївців сьогодні стоять у черзі на отримання ендопротезів. Вартість одного сягає у середньому 54 тисяч гривень. А неможливість вільно  рухатися суттєво впливає на якість життя. Але в медичній галузі  склалася критична ситуація з фінансуванням імплантів через те, що Національна служба здоров’я не виділяє на них кошти. Рішення було за місцевою владою.

31.07.2020 травматологічне відділення КНП ММР «МЛШМД» отримало комплекти кульшових та колінних суглобів для ендопротезування мешканців міста.

За ініціативи Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, рішенням сесії Миколаївської міської ради були виділені кошти для придбання 58 комплектів ендопротезів кульшових та 8 комплектів колінних суглобів на загальну суму  3,5 млн. грн.

Питання виникло в зв’язку з критичною ситуацією в медичної галузі з фінансуванням імплантів, а черга на встановлення таких медичних виробів з тих хто потребує такої планової допомоги лише в місті зросла до 250 пацієнтів. І це не враховуючи ті випадки, коли гостра травма шийки стегна вимагає ургентного (екстреного) встановлення штучного суглобу.