УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Повідомляємо що в Миколаєві триває програма безкоштовного ендопротезування кульшових суглобів.
suglob
У 2021 році за кошти міського бюджету придбано 75 комплектів ендопротезів суглобів (67 – комплектів кульшового суглоба та 8 комплектів колінних суглобів). На даний час встановлено – 71, залишилось 4 кульшових суглоби.
Запрошуємо мешканців м. Миколаєва, які мають захворювання кістково-суглобового апарату на консультацію до головного експерта за напрямком «Травматологія» Шуткіна Юрія Петровича, тел. 050-394-11-04 (КНП ММР «Міська лікарня №3», вул. Космонавтів, 97, відділення травматології , 2 корпус, 4 поверх (загальна хірургія), з 09-30 год.).
В разі виявлення потреби в ендопротезуванні суглобів, пацієнту буде запропоновано провести протезування, згідно бюджетної програми - безкоштовно.
07.12.2021

Понад 450 миколаївців сьогодні стоять у черзі на отримання ендопротезів. Вартість одного сягає у середньому 54 тисяч гривень. А неможливість вільно  рухатися суттєво впливає на якість життя. Але в медичній галузі  склалася критична ситуація з фінансуванням імплантів через те, що Національна служба здоров’я не виділяє на них кошти. Рішення було за місцевою владою.

31.07.2020 травматологічне відділення КНП ММР «МЛШМД» отримало комплекти кульшових та колінних суглобів для ендопротезування мешканців міста.

За ініціативи Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, рішенням сесії Миколаївської міської ради були виділені кошти для придбання 58 комплектів ендопротезів кульшових та 8 комплектів колінних суглобів на загальну суму  3,5 млн. грн.

Питання виникло в зв’язку з критичною ситуацією в медичної галузі з фінансуванням імплантів, а черга на встановлення таких медичних виробів з тих хто потребує такої планової допомоги лише в місті зросла до 250 пацієнтів. І це не враховуючи ті випадки, коли гостра травма шийки стегна вимагає ургентного (екстреного) встановлення штучного суглобу.