21.07.2021 під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай відбулася медична колегія УОЗ ММР за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста у І півріччі 2021 року, на якій був присутній заступник міського голови Анатолій Петров, керівники закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, фахівці управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради; члени медичної колегії.

На початку колегії за результатами роботи в 2020 році успішним працівникам Подяки вручив міський  голова Олександр Сєнкевич. Було представлено нового керівника КНП ММР «Міська лікарня № 3» Юрія Дячука, якого призначено на посаду після проведення конкурсу на посаду керівника медичного закладу, відповідно до сучасних вимог.

З доповіддю «Підсумки роботи  галузі охорони здоров’я  м. Миколаєва у 2020 році: виклики, досягнення та перспективи» перед присутніми виступила начальник управління Ірина Шамрай. Зазначила що впровадження другого етапу медичної реформи в Україні збіглося з епідемією COVID-19, яка внесла корективи та визначила свої пріоритети і 2020 рік став надскладним випробуванням  для галузі охорони здоров’я. Була проведена масштабна робота по запобіганню поширенню коронавірусу і завдяки  плідній роботі медичних працівників, потужної підтримки міської влади та  соціально-активного бізнесу  вдалося гідно протистояти новому вірусу.

04.08.2020р в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулася позачергова оперативна нарада, на якій були присутні начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, заступник начальника Віктор Фаюк, керівники, заступники керівників міських лікарень, завідуючі травматологічних відділень, головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Травматологія» Юрій Шуткін та головний експерт за спеціальністю «Травматологія» УОЗ ОДА Микола Алексєєв.

До присутніх звернулася Ірина Шамрай. Вона зазначила, що відбулася значна подія в міській медицині.

Рішенням Миколаївської міської ради від 20.12.2019 затверджена «Програма розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг, понад обсяг передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міста Миколаєва на 2020-2022 роки» в якій передбачено забезпечення ендопротезами суглобів пацієнтів.

17.07.2020 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай відбулася підсумкова медична колегія за 6 місяців 2020 року. На ней були присутні заступники начальника управління охорони здоров’я, керівники закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, головні експерти та фахівці УОЗ ММР.

Медичній громаді були представлені «Нові обличчя» галузі – керівники, які призначені на посади після проведених конкурсів на ці посади.

На нараді розглянуто ряд фахових питань, проаналізовані виклики галузі охорони здоров’я міста, пов’язані з пандемією COVID -19, розглянуто проблемні питання функціонування єдиного медичного простору в місті та подальшого впровадження в роботу закладів електронного документообігу.

Перед присутніми виступили:

- Віктор Фаюк – заступник начальника УОЗ ММР;

- Вікторія Заміхановська - керівник КНП ММР «ЦПМСД № 3»;

- Тетяна Ганусовська – керівник КНП ММР «ЦПМСД № 6»;

- Марія Грачова – директор КНП ММР «Міська лікарня № 1»;

- Євген Волохов – керівник КНП ММР «Пологовий будинок №1»;

- Леонід Юхта - головний експерт УОЗ ММР за напрямом онкологія.

На території КНП ММР «Міська лікарня №5» розпочата підготовка до розміщення тимчасових модульних споруд інфекційного корпусу для створення обсервативної зони по лікуванню хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Комплекс розрахований на 30 ліжок. Розміщення пацієнтів планується в окремих боксах на 1-2 ліжка, оснащених санвузлами та окремими входами. Запроєктована наявність блоку інтенсивної терапії на 3 ліжка.

Всі витрати на будівництво, закупівлю обладнання бере на себе керівництво Миколаївського глиноземного заводу.

30.04.2020 року на місці будівництва відбулась робоча нарада за участю начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., адміністрації МГЗ – Волошина О.Г., Кушнарьова О.М., Покотило Ю.М., директора департаменту ЖКГ ММР Коренєва С.М., керівника закладу Терентьєвої О.В. Були обговорені ряд питань щодо реалізації плану будівництва, намічені короткотермінові заходи.

Учасниками зустрічі досягнута домовленість щодо проведення систематичних нарад для вирішення нагальних питань та своєчасного завершення будівництва.

У середу, 18 березня, в міському управлінні охорони здоров’я відбулася оперативна нарада за участі першого заступника міського голови Володимира Криленка, начальника управління Ірини Шамрай та головних лікарів закладів охорони здоров’я міста.

Ірина Шамрай підкреслила, що адміністрації всіх медичних закладів міста Миколаєва переведено в режим підвищеної готовності, керівники мають бути цілодобово на зв’язку. Крім того, найближчого часу жоден не піде в відпустку.

Начальник управління надала низку доручень, виконання яких жорстко контролюватиметься. Зокрема, в медичних закладах мають вчергове ретельно опрацювати алгоритм дій з надання допомоги при коронавірусній хворобі.

30 січня 2020 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай відбулася Медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста в 2019 році, на якій були присутні міський голова Олександр Сєнкевич, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Чинякова, лікар-епідеміолог, завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень та моніторингу ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олена Табала, керівники закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, фахівці та головні експерти управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.