УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Повідомляємо що в Миколаєві триває програма безкоштовного ендопротезування кульшових суглобів.
suglob
У 2021 році за кошти міського бюджету придбано 75 комплектів ендопротезів суглобів (67 – комплектів кульшового суглоба та 8 комплектів колінних суглобів). На даний час встановлено – 71, залишилось 4 кульшових суглоби.
Запрошуємо мешканців м. Миколаєва, які мають захворювання кістково-суглобового апарату на консультацію до головного експерта за напрямком «Травматологія» Шуткіна Юрія Петровича, тел. 050-394-11-04 (КНП ММР «Міська лікарня №3», вул. Космонавтів, 97, відділення травматології , 2 корпус, 4 поверх (загальна хірургія), з 09-30 год.).
В разі виявлення потреби в ендопротезуванні суглобів, пацієнту буде запропоновано провести протезування, згідно бюджетної програми - безкоштовно.
07.12.2021