УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

🤝Дякуємо секретарю міської ради Дмитру Фальку та компанії ТОВ АТ «Каргілл» за придбане обладнання для КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» на загальну суму майже 2,150 млн. грн., а саме
• Ультразвукову діагностичну систему з конвексним, лінійним, фазованим та мікроконвексним датчиком для відділення анестезіології та інтенсивної терапії
• Лампу операційну
• Машину мийну дезінфікуючу.
Ми цінуємо кожен внесок благодійників, які допомагають нашим медичним закладам!
Разом до Перемоги!🇺🇦
МДЛ2 Фалько 04.01 1
МДЛ2 Фалько 04.01 1
МДЛ2 Фалько 04.01 2
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» (КНП ММР "ЦПМСД 5") отримали від благодійної організації «МАГНА» в Україні в якості гуманітарної допомоги вироби медичного призначення для пацієнтів закладу.
Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу у нелегкі часи. 🇺🇦
Разом до Перемоги!💛💙
Благодійка МАГНО
ІTERSOS УЗД 27.09 6
Відокремлений підрозділ Інтерсос (Intersos Ukraine )– гуманітарної некомерційної організації в Україні передав медичне обладнання, а саме три УЗД-апарати та медикаменти і інсуліни.
УЗД-апарати надійшли до Міських лікарень №1, №5 та Пологового будинку №3, що покращить якість діагностики пацієнтів з кардіологічною патологією, вагітних та інших категорій хворих. Дозволить проводити якісний акушерсько-пренатальний скринінг, сонографію серця з доплерометрією та кольоровим картуванням для виявлення вроджених вад розвитку та оцінки внутрішньоутробного стану плода.
🤝 Ми безмежно вдячні благодійникам за готовність підтримати наших лікарів у нелегкій боротьбі за здоров`я та життя кожного громадянина нашої країни!💛💙
ІTERSOS УЗД 27.09 3
ІTERSOS УЗД 27.09 5
Разом ми непереможні!🇺🇦
Продовжуємо отримувати гуманітарну медичну допомогу.
Дякуємо нашим друзям Nova Ukraine за постійну дієву підтримку і надану благодійну допомогу у вигляді операційної лампи для відділення пластичної та реконструктивної хірургії та операційний стіл для хірургічного кабінету поліклініки КНПММР "Міська лікарня №4", які символічно, у святковий день 24.08.2023, введено в експлуатацію!
🤝Дякує усім друзям України за підтримку українців!
Разом до Перемоги!💛💙
МЛ4 операційна лампа 27.08 2
МЛ4 операційна лампа 27.08 1
Колектив КНП ММР "ЦПМСД 1" дякує закладу вищої освіти"Український католицький Універсітет" за благодійний грант в рамках дитячого фонду ООН для обладнання дитячого куточку для маленьких пацієнті в сімейній амбулаторії №5 та закупку орг техніки для медичних працівників.
Ми цінуємо кожен внесок благодійників, які допомагають нашим медичним закладам!💛💙
Стоматологічний кабінет МСП 2
Стоматолог з Берліна Dr. Бюттнер передав повний комплекс обладнання, медичних інструментів та меблів для організації роботи стоматологічного кабінету у відділенні №2 стоматологічної поліклініки КНП ММР «Міська лікарня №5» (просп. Центральний 69/1). Також передано розхідні стоматологічні матеріали.
Це стало можливо за допомогою Євгена Королькова (https://www.facebook.com/evgeniy.korolkov.5) , представника організації «Молодь України» в Миколаєві, який організував доставку, розвантаження та встановлення обладнання в медичному закладі. Транспортування обладнання організовано за фінансової підтримки фонду «Штерн» у Гамбурзі, обладнання прибуло в Україну укомплектованим і неушкодженим.
Дякуємо благодійнику Dr. Бюттнеру, волонтеру Євгену Королькову та всім хто долучився до здійснення цього проєкту!
Разом до Перемоги!🇺🇦
Стоматологічний кабінет МСП 3
Стоматологічний кабінет МСП 5
Стоматологічний кабінет МСП 1
МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 1
До наших закладів охорони здоров’я продовжує надходити благодійна допомога!
В рамках допомоги ВООЗ централізована бактеріологічна клініко-діагностична лабораторія Міської лікарні №1 отримала сучасне обладнання:
- Два аналізатора французької фірми «Біомерье», яка вважається золотим стандартом у мікробіології;
- Автоматизований мікробіологічний аналізатор «VITEC 3» для ідентифікації мікроорганізмів та визначення чутливості до антибіотиків;
- Аналізатор культур крові ВасТ/ ALERT 3D, призначений для вирощування культур крові в умовах с постійним моніторингом росту мікроорганізмів. Аналізатор та спеціальні покращені середовища, які забезпечать швидке зростання мікроорганізмів в крові та менший час дослідження.
Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай разом з представникам Всесвітньої організації охорони здоров’я завітали до лікарні, оглянули лабораторію та отримане обладнання.
Ірина Шамрай наголосила, що саме ця лабораторія є найбільш сучасною у місті та постійно приймає участь у заходах Міжнародної програми CAESAR.
Від всіх миколаївців, щиро дякуємо за сучасне обладнання, отримане в якості благодійної підтримки в рамках допомоги ВООЗ, яке значно покращить процеси діагностики та пришвидшить лікування пацієнтів!
Разом до перемоги! 💛💙
МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 2
МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 3
МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 4

МЛШМД Тактичні Справи зі Львову 15т 3

8 травня  Міська лікарня швидкої медичної допомоги отримала подарунок від друзів з благодійного фонду «Тактичні Справи» зі Львову.

Дуже корисні та потрібні речі для надання медичної допомоги постраждалим: набори для первинних хірургічних обробок ран, набори для зовнішньої (ургентної тимчасової) фіксації відламків кісток кінцівок з високоякісними вуглепластиковими балками та системами швидкого встановлення.

Загальна вартість отриманого інструменту складає понад 15 тис. євро.

Висловлюємо щиру подяку фонду «Тактичні Справи»  та небайдужим львів’янам за увагу та розуміння нагальних проблем м. Миколаєва і таку необхідну в ці складні часи підтримку.

Разом Україна переможе!

МЛШМД Тактичні Справи зі Львову 15т 2

МЛШМД Тактичні Справи зі Львову 15т 1

МЛШМД Тактичні Справи зі Львову 15т 4

КНП ММР «ЦПМСД №4»  отримав 10 ноутбуків, 10 принтерів та  5 роутерів  від благодійної організацією Save the Children.

Надана допомога покращить матеріально-технічну базу закладу, адже у 2022 році внаслідок ракетного удару будівля закладу зазнала значних пошкоджень, також було знищено  медичне обладнання, медичні меблі та офісна техніка.

Щиро дякуємо БО Save the Children за увагу та розуміння нагальних проблем України та м.Миколаєва і таку необхідну в ці складні часи підтримку.

Ми цінуємо кожен внесок благодійників, які допомагають нашим медичним закладам!

Ц4 Save the Children 15.05 1

МДЛ2 Terre des homes Італія 7

У найскладніших умовах, незважаючи на загрозу обстрілів з боку російських військ КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» цілодобово надає медичну допомогу дитячому населенню.

За період з початку війни до стаціонару КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» звернулось за медичної допомогою 3871 пацієнт, проліковано в умовах стаціонару 2522 дітей, в тому числі 510 дітей з підтвердженим діагнозом COVID-19 та  485 дітей -  внутрішньо переміщених осіб.

Амбулаторно - поліклінічна служба закладу надала більш як  182,0 тис.  медичних послуг дитячому населенню.

Завдяки співпраці з благодійною організацією Terre des homes (Італія) заклад отримав лікарські препарати та медичне обладнання, яке забезпечать надання більш якісної медичної допомоги найменшим миколаївцям, а саме:

- Лікарські засоби та вироби медичного призначення;

- Цифрова мобільна  рентгенографічна система  FDR nano  (DR-XD 10000) із комплектувальними виробами;

- Медичне обладнання: мікроскоп, помпи для ентерального годування, шприцеві дозатори, аспіратори, дефибрилятори, концентратори кисню, апарати високочастотні електрохірургічні, неінвазивна система вентиляції, операційні столи;

- Генератор дизельний (75 кВт).

Медичне обладнання та ліки загальною сумою 5 млн. 600 тис. грн. придбані на кошти Міжнародного фонду Terre des Hommes Italia за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Італії.

Дякуємо нашим партнерам за чергову допомогу та підтримку громади нашого міста!

Завдяки такій підтримці медичні послуги у Миколаєві стають більш якісними, ефективними та доступними.

МДЛ2 Terre des homes Італія 1

МДЛ2 Terre des homes Італія 2

МДЛ2 Terre des homes Італія 3

МДЛ2 Terre des homes Італія 4

МДЛ2 Terre des homes Італія 6

 

Благодійний фонд «WeHelpUkrainians» власним коштом придбав та привіз до Миколаєва мобільну клініку для жінок. Встановили її у пологовому будинку №3. Ця пересувна клініка абсолютно автономна, а всередині є необхідне надсучасне обладнання.
ПБ3 мобільна клініка
ПБ3 мобільна клініка 5
Вона абсолютно автономна: електроенергія генерується від сонячних панелей, є питна та технічна вода, а всередині встановлене надсучасне медичне обладнання. Мобільну клініку вже оцінили у роботі миколаївські акушери.
«Є крісло-трансформер, мобільний стерилізатор інструментів, монітори, де лікар може побачити всі дані стану жінки та дитини, лампи, УЗД-сканер, ваги для дітей. Робоче місце повністю обладнане всім необхідним для надання якісної гінекологічної допомоги у невідкладних станах. Якщо в пологовому не буде води або світла, ми зможемо прийняти пологи тут, у мобільній клініці» - розповів у сюжеті Нис-Тв директор пологового будинку №3 Олег Іщенко.
ПБ3 мобільна клініка 2
ПБ3 мобільна клініка 3
ПБ3 мобільна клініка 6
Дякуємо нашим партнерам за допомогу!
🇬🇧 🤝🏻🇺🇦
Детальніше - у сюжеті ТК «Ніс-ТБ»