УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Памперси егідія

В медичні заклади м. Миколаєва продовжує надходити допомога!

Громадська організація Спільнота Святого Егідія  передала до всіх семи Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста Миколаєва памперси для дорослих.

Щиро дякуємо Спільнота Святого Егідія за увагу та розуміння нагальних проблем м.Миколаєва і таку необхідну в ці складні часи підтримку для поліпшення життя пацієнтів!

Разом Україна переможе!

309749742 404369648545150 5428838701121151746 n

🚑Одній з наших міських лікарень Миколаєва передали сучасний автомобіль швидкої

https://mkrada.gov.ua/news/17372.html

Транспорт, устаткований необхідним обладнанням, використовуватимуть одразу за двома напрямками - паліативна допомога вдома та реабілітація. Машина спеціально пристосована для цих потреб.

"Швидку” допомогли придбати міжнародні партнери - Rotary Club Köln-Ville та пан Ulrich Steinert.

Ключі від авто керівнику медичного закладу передали Народний депутат України Олександр Пасічний, заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров, депутатка міськради Олена Кузьміна.

“Усі карети швидкої, які Миколаїв отримує як гуманітарну допомогу, розподіляються в лікарні відповідно до потреб закладів. Зокрема, цей автомобіль чудово пристосований для надання паліативної допомоги пацієнтам за місцем проживання. Лікарня надає таку допомогу, тому цей автомобіль саме тут надзвичайно потрібний. Дякую усім нашим партнерам, які з перших днів війни допомагають Миколаєву та лікарням нашого міста”, - зазначив Анатолій Петров.

309996007 404369455211836 5421018079814856399 n309266535 404369531878495 1897520739043957720 n

МБФ Богородиці МЛ4  МЛШМД 2 Міжнародний Благодійний Фонд «НА ЧЕСТЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» передав чергову партію гуманітарної допомоги до медичних закладів міста Миколаєва.

Міська лікарня №4 та Міська лікарня швидкої медичної допомоги отримали сучасні дефібрилятори для надання ургентної допомоги, які допоможуть в справі серцево-легеневої реанімації важкої категорії постраждалих. Носилки для транспортування постраждалих та хворих в надзвичайних ситуаціях, котрі в складеному стані займають мало місця та можуть зберігатися в приміщеннях доступних 24/7, легкі в конструкції, комфортні як для пацієнта так і для санітарів та використовуються у важких умовах пересування.

Дякуємо МБФ «НА ЧЕСТЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» за підтримку наших закладів охорони здоров’я.

Разом Україна переможе! МБФ Богородиці МЛ4  МЛШМД 4

Швидка Ц6

🚑 Центр первинної медико-санітарної допомоги №6 отримав карету швидкої. Автомобіль місту надав благодійний фонд Nova Ukraine.

«Сьогодні Миколаїв у рамках гуманітарної допомоги отримує автомобілі швидкої допомоги, ми їх рівномірно, зважаючи на потреби, розподіляємо в лікувальні заклади.

Приміром, ЦПМСД №6 сьогодні надає хворим паліативну допомогу за місцем проживання. Таких пацієнтів у центрі 96. Тому подібний транспорт лікарям вкрай потрібен.

Щиро дякую фонду Nova Ukraine та всім благодійникам, які в цей непростий час допомагають Миколаєву і всій нашій країні. Разом - до перемоги🇺🇦!» - зазначив міський голова Олександр Сєнкевич.  

Швидка Ц6 2

Юнісеф сумки коробки 30.08.2022 0

Надійшла чергова допомога від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Для медичних закладів м. Миколаєва було передано 84 коробки з медикаментами та виробами медичного призначення та 188 укомплектованих сумок невідкладної допомоги.

Висловлюємо щиру подяку Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримку наших закладів охорони здоров’я у період воєнного стану.

Разом Україна переможе!

МДЛ2 1000 дол

Міська дитяча лікарня №2 отримала грошову допомогу від міжнародних благодійників! 1000$ передали закладу Harvey Weisenberg and the People of Long Beach. Ці кошти будуть скеровані на придбання електричних конвекторів для бомбосховища та лампи освітлення.

Ми вдячні Harvey Weisenberg and the People of Long Beach за увагу та розуміння нагальних проблем м. Миколаєва та допомогу маленьким пацієнтам, яка допоможе врятувати їх життя та зробить перебування в сховищі більш комфортним та спокійним!

Разом Україна переможе!

Шеприцького

Благодійний фонд – Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ передав медичним закладам медикаменти та розхідні матеріали, перев’язувальні матеріали та антисептики і деззасоби, медичний одяг  та одяг для постраждалих, посуд, водонагрівачі, матраци та інші медичні засоби.

Від всіх пацієнтів щиро дякуємо БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ, його директору Андрію Логіну та всім хто долучився до проєкту за увагу та розуміння нагальних проблем м.Миколаєва   і таку необхідну в ці складні часи підтримку для поліпшення їх життя!

Разом Україна переможе!

Шептицького 1Шептицького 2

В медичні заклади м. Миколаєва продовжує надходити допомога!

Організація LUkraine asbl  передала до КНП ММР "Міська лікарня №1" препарати інсуліну  для хворих на цукровий діабет.

Щиро дякуємо LUkraine asbl за увагу та розуміння нагальних проблем України та м.Миколаєва і таку необхідну в ці складні часи підтримку.

Разом Україна переможе!

Інсуліни МЛ1 люксембург

акушерські сумки 4

20  наборів акушерських сумок від британської благодійної організації «Baby Lifeline» доставило до Миколаєва  ТОВ «ІСІДА-IVF». Ці набори містять все необхідне для  прийняття пологів у будь-яких, навіть найбільш екстремальних умовах.

📦 8 спеціалізованих валіз отримали міські Пологові будинки №1, №2, №3 та Міська лікарня №5. 12 наборів передано до Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Не дивлячись на щоденні обстріли та бомбардування міста, всі заклади охорони здоров’я м. Миколаєва працюють в штатному режимі. Медики надають екстрену  допомогу постраждалим, проводять планове лікування та допомагають дітям народжуватися на світ, дбають абсолютно про всіх.

Загалом від початку війни в Україні в міських пологових будинках прийнято 1239 пологів, чимало з них,  в екстремальних умовах під час «повітряної тривоги».

Ми вдячні БО «Baby Lifeline», ТОВ «ІСІДА-IVF» та всім хто долучився до проєкту за підтримку українських жінок та немовлят.

Отримані акушерські набори допоможуть медичним працівникам найкраще підтримати мам і нових миколаївців під час пологів в екстремальних умовах.

акушерські сумки 2акушерські сумки 5акушерські сумки 3

Швидкі новинский 03.08

Цінуємо підтримку!

Три автомобілі швидкої допомоги 🚑 передав Міжнародний Благодійний Фонд «НА ЧЕСТЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» до медичних закладів міста Миколаєва: КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», КНП ММР «Міська лікарня №5» та КНП ММР «Пологовий будинок №2».

Щиро дякуємо МБФ «НА ЧЕСТЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» за увагу та розуміння нагальних проблем м.Миколаєва   і таку необхідну в ці складні часи підтримку для поліпшення життя пацієнтів!

Ці швидкі будуть працювати для жителів Миколаєва і для нашої перемоги!

генератор ПБ1 2
Вдячні за підтримку!
20 липня 2022 р. КНП ММР «Пологовий будинок №1» отримав 2 потужних електрогенератора Юнопс на 110 та 200 А. Відтепер, операційні та пологові зали, акушерські ліжка та системи підтримки забезпечення життя передчасно народжених немовлят - працюватимуть ще стабільніше та надійніше у випадках аварійного відключення електроенергії.
Щиро дякуємо за безпеку під час небезпеки!
Генератори надано в рамках проекту “Забезпечення енергетичної стабільності лікарень України”, що виконується Управлінням ООН із обслуговування проектів в Україні (UNOPS) за підтримки Українського Гуманітарного Фонду Ukraine Humanitarian Fund (UHF) @ochaukraine
Окрема подяка Миколі Логвінову директору ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за організацію розгрузки генераторів.
генератор ПБ1 3