УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

26 лютого в Міській лікарні №1 після масштабної реконструкції відкрили відділення інтенсивного лікування хворих на COVID-19 та з супутніми судинними ускладненнями.
Міська лікарня №1 - один з найстаріших закладів охорони здоров’я м.Миколаєва, який став для містян центром, де надають медичну допомогу хворим з гострими інфарктами та інсультами. Вже понад 130 років тут лікуються жителі міста.
Пандемія COVID-19 принесла багато змін і в суспільство, і в галузь охорони здоров’я та лише показала важливість значення та проблеми останньої. З самого початку погіршення епідемічної ситуації лікарня стала першим базовим закладом міста, де розпочато надання допомоги хворим з гострою коронавірусною хворобою. В зв’язку з збільшенням захворівших в листопаді - грудні 2020 року, гостро стало питання наявності місць в ковідних шпиталях. Крім того, в місті на той час були відсутні відділення для лікування значної кількості пацієнтів з гострими судинними ускладненнями коронавірусу та необхідним для цього обладнанням. Для вирішення цієї проблеми можна було б використати старе за віком, як і сама міська лікарня № 1, відділення судинної неврології. Воно вже понад 4 роки не використовувалося та потребувало реконструкції. Для цього були потрібні значні кошти та час, яких не було.

З 10 серпня 2020 ркоу у Міській лікарні № 1 функціонує госпіталь для лікування пацієнтів з гострою коронавірусною хворобою COVID-19 і на даний час весь ліжковий фонд закладу перепрофільований для лікування COVID-19 – 250 ліжок.
Компанією «НІБУЛОН» проведена значна робота по створенню умов для лікування пацієнтів з COVID-19 в даному закладі: встановлені сучасні системи зв’язку між медперсоналом і для пацієнтів (радіозв’язок між відділеннями закладу та кнопки виклику пацієнтів); швидкими темпами відремонтовані 12 палат в відділеннях з санвузлами, в т.ч. окремо для людей з обмеженими можливостями; в січні 2021 року планується завершити реконструкцію відділення для лікування пацієнтів з COVID-19, які мають супутню патологію, таку як інсульт та інфаркт.
Міська лікарня № 1 - це черговий заклад, в якому, завдяки компанії «НІБУЛОН» відбулись такі зміни.
Від імені всіх мешканців м. Миколаєва дякуємо компанії "НІБУЛОН" та особисто її керівнику Олексію Опанасовичу Вадатурському за колосальну допомогу закладам охорони здоров’я міста в подоланні пандемії та створенні умов людям, які переносять цю важку недугу.

28 вересня спеціалізовані шпиталі, визначені для лікування хворих на COVID-19 м. Миколаєва (КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 1», КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 3»; КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 5)  отримали інноваційні препарати для лікування коронавірусу Бамланівімаб (Bamlanivimab) і Етесевімаб (Etesevimab), які були доставлені завдяки Благодійної організації «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» в якості гуманітарної допомоги від благодійної організації зі Сполучених Штатів Америки.

Ліки розподілено до регіонів України, зокрема 530 флаконів Бамланівімабу та 1060 флаконів Етесевімабу доставлено до Миколаївської обласної бази спеціального медичного постачання для закладів охорони здоров’я Миколаївської області.

«Bamlanivimab» та «Еtesivimab» можуть використовуватися при боротьбі з коронавірусною хворобою. Дані лікарські препарати внесено до протоколу «Надання медичної допомоги для лікування корона вірусної хвороби (COVID-19)» (https://bit.ly/3uhl355).

5

Адміністрація Миколаївського глиноземного заводу організувала додаткове харчування для пацієнтів з діагнозом Covid-19 та медичного персоналу міської лікарні №5. Щодня продовольчі пайки отримують як пацієнти, так і медперсонал, загалом це близько 400 осіб!

МГЗ передав Миколаївській міській лікарні №5 місячний запас медикаментів для повноцінного лікування пацієнтів з Covid-19. Дякуємо за допомогу та розуміння потреб!
23.11.2021 в Міській лікарні №5 м. Миколаєва запрацював ще один кисневий газифікатор на три тонни, який був придбаний та встановлений за кошти Миколаївського глиноземного заводуТож тепер медичний заклад має три газифікатори на 10 тонн, які дозволять забезпечити стабільну наявність кисню. Два з них – на п’ять та три тонни – придбані за кошти МГЗ. Окрім газифікатора підприємство закупило 20 балонів з киснем. Від імені всіх городян дякуємо ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» та особисто керівнику Віктору Олександровичу Кожевнікову за суттєву допомогу в подоланні пандемії COVID-19 в м. Миколаєві.

glynaКНП ММР «Міська лікарня №3» отримало грант в конкурсі від Миколаївський глиноземний завод «Місто інновацій - 2021» - а саме проєкт придбання нового гідромеханічного операційного столу для відділення термічної травми та пластичної хірургії КНП ММР "Міська лікарня 3". Це дозволить поліпшити умови надання хірургічної допомоги хворим з термічною травмою та дефектами м'яких тканин внаслідок гнійних запалень, трофічних виразок і ран після травм і операцій. Експлуатація нового операційного столу також дозволить проводити оперативне втручання пацієнтам дитячого віку, хворим з надмірною масою тіла.

07.07.2021 року в КНП ММР «Міська лікарня №5» за сприяння підприємства ТОВ «КІ ОФ ХЕЛФ», яка проводить видобуток та реалізацію артезіанської питної води (свердловина знаходиться неподалік від м. Олешки (колишній – Цюрюпінськ) була проведена акція «З подякою медикам».