![🚗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tec/1/16/1f697.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
![448233973 1651698622307940 3394588094584380900 n](/images/Files/2024/Загальні/448233973_1651698622307940_3394588094584380900_n.jpg)
![448156889 1651698692307933 3359233870412663030 n](/images/Files/2024/Загальні/448156889_1651698692307933_3359233870412663030_n.jpg)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![Благодійка МАГНО](/images/Files/main/news/2023/ЦПМСД5/Благодійка_МАГНО.jpg)
![ІTERSOS УЗД 27.09 6](/images/Files/main/news/2023/ІTERSOS_УЗД_27.09_6.jpg)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![ІTERSOS УЗД 27.09 3](/images/Files/main/news/2023/ІTERSOS_УЗД_27.09_3.jpg)
![ІTERSOS УЗД 27.09 5](/images/Files/main/news/2023/ІTERSOS_УЗД_27.09_5.jpg)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![МЛ4 операційна лампа 27.08 2](/images/Files/main/news/2023/МЛ4/МЛ4_операційна_лампа_27.08_2.jpg)
![МЛ4 операційна лампа 27.08 1](/images/Files/main/news/2023/МЛ4/МЛ4_операційна_лампа_27.08_1.jpg)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![Стоматологічний кабінет МСП 2](/images/Files/main/news/2023/МСП/Стоматологічний_кабінет_МСП_2.jpg)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![Стоматологічний кабінет МСП 3](/images/Files/main/news/2023/МСП/Стоматологічний_кабінет_МСП_3.jpg)
![Стоматологічний кабінет МСП 5](/images/Files/main/news/2023/МСП/Стоматологічний_кабінет_МСП_5.jpg)
![Стоматологічний кабінет МСП 1](/images/Files/main/news/2023/МСП/Стоматологічний_кабінет_МСП_1.jpg)
![МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 1](/images/Files/main/news/2023/МЛ1/МЛ1_ВООЗ_для_ЦКБДЛ_1.jpg)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 2](/images/Files/main/news/2023/МЛ1/МЛ1_ВООЗ_для_ЦКБДЛ_2.jpg)
![МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 3](/images/Files/main/news/2023/МЛ1/МЛ1_ВООЗ_для_ЦКБДЛ_3.jpg)
![МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 4](/images/Files/main/news/2023/МЛ1/МЛ1_ВООЗ_для_ЦКБДЛ_4.jpg)
8 травня Міська лікарня швидкої медичної допомоги отримала подарунок від друзів з благодійного фонду «Тактичні Справи» зі Львову.
Дуже корисні та потрібні речі для надання медичної допомоги постраждалим: набори для первинних хірургічних обробок ран, набори для зовнішньої (ургентної тимчасової) фіксації відламків кісток кінцівок з високоякісними вуглепластиковими балками та системами швидкого встановлення.
Загальна вартість отриманого інструменту складає понад 15 тис. євро.
Висловлюємо щиру подяку фонду «Тактичні Справи» та небайдужим львів’янам за увагу та розуміння нагальних проблем м. Миколаєва і таку необхідну в ці складні часи підтримку.
Разом Україна переможе!
КНП ММР «ЦПМСД №4» отримав 10 ноутбуків, 10 принтерів та 5 роутерів від благодійної організацією Save the Children.
Надана допомога покращить матеріально-технічну базу закладу, адже у 2022 році внаслідок ракетного удару будівля закладу зазнала значних пошкоджень, також було знищено медичне обладнання, медичні меблі та офісна техніка.
Щиро дякуємо БО Save the Children за увагу та розуміння нагальних проблем України та м.Миколаєва і таку необхідну в ці складні часи підтримку.
Ми цінуємо кожен внесок благодійників, які допомагають нашим медичним закладам!