УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

10.08 та 11.08 команда компанії IT4Medicine провела зустрічі у шести Центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Миколаєва.
Головною темою зустрічі була презентація роботи електронних лікарняних на первинній ланці. На зустрічі було продемонстровано загальний бізнес процес виписування лікарняних та обговорено загальні моменти щодо їх виписування, продовження та редагування в цілому. Також протягом зустрічей було продемонстровано модернізовану комп'ютерну програму "Поліклініка без черг" у МІС "ЕВОМІС".

В медичному закладі надають високоспеціалізовану допомогу вагітним, породіллям, хворим новонародженим та дітям з вкрай низькою масою тіла при народженні. Перинатальний центр є лідером за кількістю пологів у столиці.

- Під час візиту ознайомився з організацією роботи відділень, поспілкувався з адміністрацією та співробітниками закладу.

Наразі у нас в області немає перинатальних центрів, тому разом з начальницею управління охорони здоров’я Іриною Шамрай та керівником Миколаївського пологового будинку №3 Олегом Іщенко опрацювали питання щодо створення сучасного закладу такого рівня у нашому місті. - зазначає міський голова.

Олександр Сєнкевич додав, що наразі розпочато технічно-організаційну роботу для створення перинатального центру на базі КНП ММР «Пологовий будинок №3»

- Дякую за допомогу головному лікарю центру Вікторії Володимирівні Білій. Також хочу висловити вдячність доктору медичних наук, президенту Асоціації неонатологів України Тетяні Костянтинівні Знаменській за боротьбу за якість життя і здоров’я новонароджених миколаївців. - зазначив мер.

28.05.2020 проведено курс навчань для лікарів закладів охорони здоров’я міста, які будуть надавати або отримувати консультації за допомогою Телемедичної платформи.

Богдан Кізюн та Андрій Головань, представники групи компаній IT4Medicine, розповіли як працює телемедицина в цілому та продемонстрували роботу телемедичної мережі Medinet.

Впровадження системи дистанційного консультування між лікарями об'єднає всі центри первинної медико-санітарної допомоги та інші медичні заклади міста в єдину телемедичну платформу. Це надасть можливість лікарям, як первинної ланки, так і інших рівнів медичної допомоги міста консультуватися з колегами щодо лікування, не направляючи пацієнта до іншого медичного закладу. З впровадженням «Телемедицини» надання медичних послуг може стати більш ефективним та швидким.

06.02.2020 року в КНП ММР «ЦПМСД №5», за сприяння ММБФ «Юнітус», відбувся семінар-тренінг з питань ранньої діагностики раку молочної залози для сімейних лікарів та медсестер, терапевтів закладу.

Сьогодні 05.02.2020 року в конференц-залі ЦПМСД №3 відбувся тренінг за участю сімейних лікарів та медичних сестер на тему: "Рання діагностика раку молочної залози", яку організувала ММБФ «Юнітус».

Висловлюємо Велику подяку за дуже цікавий тренінг Нагорній Тетяні Василівні лікарю гінекологу пологового будинку №1.