УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Відділення проктології 5
На базі КНП ММР «Міська лікарня №3» функціонує відділення проктології. Це сучасне відділення з багаторічним досвідом роботи на базі багатопрофільної лікарні.
Лікарі відділення мають високу кваліфікацію та значний досвід у лікуванні пацієнтів з різними стадіями проктологічних захворювань та володіють методиками лазерної хірургії та технікою біологічного зварювання тканин, естетичною хірургією перианальної та анальної ділянок, ендоскопічним видаленням поліпів товстої кишки.
За показами у відділенні використовується електробіохімічна коагуляція, радіочастотна абляція, латексне легування, трансанальна дезартерізація та інше.
У відділенні забезпечується індивідуальний підхід до кожного пацієнта та максимальний комфорт під час проходження діагностики і лікування. Наявне сучасне медичне обладнання, яке дозволяє проводити малоінвазивні хірургічні втручання та діагностичні обстеження без необхідності перебування хворого в умовах стаціонару.
Враховуючи багатопрофільність лікарні та наявність новітнього лабораторного обладнання, хворий може бути обстежений в короткий термін без необхідності звернення до інших медичних закладів.
Відділення знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вулиця Космонавтів 97 , розташоване на 6 поверсі першого корпусу КНП ММР « Міська лікарня №3», працює щоденно та забезпечує своїм пацієнтам якісну, ефективну та комфортну медичну допомогу.
З питань надання медичної допомоги в проктологічному відділенні звертайтесь за телефоном: 0512 44 41 58
Відділення проктології
Відділення проктології 2
Відділення проктології 4
Відділення проктології 6
Відділення проктології

МЛ1 Діабетична стопа 15.05 1

В Міській лікарні №1 на базі Ендокринологічного відділення відновив роботу кабінет «Діабетичної стопи»! ☝🏻

Необхідність відкриття такого кабінету зумовлена тим, що серед найбільш значущих ускладнень цукрового діабету є синдром діабетичної стопи, який є розповсюдженим ускладненням діабету. Результатом цієї хвороби часто стає велика трагедія людини - ампутація кінцівок. Але згідно зі статистикою, до 80% таких ускладнень можна уникнути, якщо своєчасно поставити діагноз! 🙏

Консультативно-діагностичну та профілактичну допомогу надає кваліфікований  лікар-подолог Недєлєв Олександр  Іванович.

Лікар на прийомі консультує, перевіряє чутливість стоп, проводить та навчає догляду за нами, проводить апаратний педикюр. За допомогою апарату видаляється загрубілий шар шкіри та мозолі, натоптиші, тріщинки, вирівнюється структура нігтя.

Запис на прийом за телефоном 0512-30-11-01

Отримати послуги можна за електронним направленням – безкоштовно, без електронного направлення – в якості платної послуги.

МЛ1 Діабетична стопа 15.05 2

Начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської мыської ради Ірина Шамрай розповіла про стан медичної галузі м. Миколаєва, програму "Доступні ліки", роботу над створенням у Миколаєві перинатального та дитячого діагностичного центрів в в ефірі ТРК “МАРТ”.

Коагулятор Surtron 200

Під час війни, змінилась категорія пацієнтів які потрапляють до медичних закладів, багато постраждалих зі складними травмами, пораненнями, опіками та переломами тощо, що вимагає більш високої кваліфікації медичних працівників та наявності нового обладнання в лікарнях. У 2022 році для підвищення якості медичного обслуговування міська влада спрямувала кошти на придбання сучасного обладнання для медичних закладів міста Миколаєва.

У серпні 2022 році для відділення пластичної та реконструктивної хірургії КНПММР «Міська лікарня №4» за кошти міського бюджету було придбано електрохірургічний коагулятор.

Цей апарат призначений для малих та середніх хірургічних операцій і є незамінним під час проведення оперативних втручань на областях з великою кількістю анатомічних структур малого розміру (кисть, стопа, місця поділу артерій та нервів).

Його перевагами є можливість коагуляції судин до 7 мм у діаметрі, що прискорює процес зупинки кровотечі та висока потужність розрізу і коагуляції без опіків тканин.

Наразі з використанням цього апарату вже успішно проведено 562 оперативних втручання.изображение viber 2022 12 05 16 21 39 616

відділення Ангіографії на сайт

До уваги пацієнтів з хворобами серця та підозрою на інфаркт міокарду!

В КНП ММР "Міська лікарня 1", Україна, Миколаїв (вул. 2-га Екіпажна, 4) в цілодобовому режимі 27/7 працює відділення ангіографії та ендоваскулярних втручань (☎️+380737333577), де рятують життя пацієнтів із хворобами серця.

Це спеціалізоване відділення, що має у своєму складі сучасну діагностично-лікувальну апаратуру – ангіограф та кваліфікованих спеціалістів – інтервенційних кардіологів.

У відділенні створені всі умови для комфортного перебування та лікування пацієнтів.

На базі відділення в цілодобовому режимі надається допомога хворим з гострим інфарктом міокарда в обсязі коронарографічного обстеження та, за потребою, коронарного стентування. Також у відділенні здійснюються планові коронарографічні обстеження та коронарні стентування хворим з діагностованою ішемічною хворобою серця або підозрою на неї, хворим що перенесли гострий інфаркт міокарда.

Вчасно виконана коронарографія дозволяє виявити критичні звуження коронарних судин і в більшості випадків за допомогою коронарного стентування запобігти розвитку гострого інфаркту міокарда. Звернення в перші 3 години з появи симптомів дає можливість провести вчасно діагностику та врятувати життя при інфаркті міокарду.

Відділення працює цілодобово в режимі 24/7.

З початком повномасштабної агресії РФ проти України, незважаючи на постійні ракетні обстріли, персонал відділення продовжував працювати, виконуючи ургентні коронарні втручання як цивільним, так і військовим. З початку роботи, серпня 2021 року, по І квартал 2023 року, у відділенні виконано 867 коронарних втручання, з них 500 у 2022 році.

Відділення очолює Герасимчук Сергій Георгійович, лікар-інтервенційний кардіолог з 7-річним стажем, лікар-кардіолог 1-ї категорії з 11-річним стажем, який набував та вдосконалював свої професійні вміння, працюючи у відділенні інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії ДУ ННЦ «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМН України (м. Київ).

Лікарі відділення: Кодрян Олександр Олександрович та Ірушкіна Олександра Олександрівна, лікарі-інтервенційні кардіологи з 2-річним стажем, досвідчені кардіологи з багатим досвідом роботи в інтенсивній кардіології і завжди готові прийти на допомогу всім, хто цього потребує.

Додаткову інформацію про медичні послуги, що надаються у відділенні можна дізнатися за телефоном:

+380737333577

відділення Ангіографії на сайт 2

відділення Ангіографії на сайт 3

відділення Ангіографії на сайт 4

Робота УЗД 2023 05 03 11 30 08

В КНП ММР «ЦПМСД №7» з 01.04.2023 року поновив роботу  кабінет ультразвукової діагностики після тривалої перерви, пов‘язаної з воєнними діями в країні.

Лікарем проводяться УЗД-обстеження щитовидної залози, молочної залози, лімфатичних вузлів, нирок, надниркової залози, печінки, УЗД органів черевної порожнини та органів малого тазу.

УЗД-обстеження проводяться пацієнтам безкоштовно згідно з графіком робочого часу кабінету за направленням сімейного лікарія та талоном, де вказано час проведення певного обстеження.

УЗД-обстеження можна пройти за адресою: м. Миколаїв, просп. Корабелів, буд.12, сімейна амбулаторія №4.

Суглоби 1

Фахівці відділення травматології та ортопедії КНП ММР «Міська лікарня №5» надають цілодобову допомогу населенню м. Миколаєва. В своїй діяльності лікарі успішно застосовують сучасні методики лікування травм, зокрема у відділенні проводитися  ендопротезування кульшових та колінних суглобів. Так, з початку 2023 року проведено 15 тотальних ендопротезувань кульшових суглобів та 1 протезування колінного суглоба.  Слід зазначити, що ендопротезування є єдиним радикальним методом лікування переломів  та деформуючих артрозів, який дає можливість пацієнтам відновити функцію ходи та покращити якість життя.

 

Продовжуємо працювати над тим, щоб у Миколаєві медичні послуги були якісними, ефективними та доступними.

комплекс OPERA RT20 5

У 2022 році за кошти міського  бюджету було  введено в експлуатацію рентген-діагностичний комплекс.

Дана модель – це високоточний рентген на два робочих місця з відмінною комплектацією. Висота столу регульована – він може розміщуватися на відстані всього 40 см від підлоги , що дозволяє із зручністю розмістити дитину, літню людину або, травмовану людину. Зручність персоналу також не залишилося осторонь – дека і приймач для касет володіють достатнім діапазоном переміщення, завдяки чому у фахівця в лічені секунди з’явиться доступ до будь-якої частини тіла обстежуваного.

Функціональність рентген-діагностичного комплексу  дозволяє проводити всі види досліджень як при безпосередньому контакті з пацієнтом (в положенні сидячи, лежачи або стоячи) так і з відстані 150-180 см без втрати фокусу (наприклад, для обстеження пацієнтів, переміщати яких небажано).

За час роботи апарату з лютого 2023 р вже зроблено більше 700 знімків, обстежено 653 особи. Було вперше виявлено і взято на облік 57 хворих на туберкульоз.

комплекс OPERA RT20 3

комплекс OPERA RT20 2

   Продовжуємо працювати над тим, щоб у Миколаєві медичні послуги були якісними, ефективними та доступними.

МЛ1 ЦБКДЛ

У 2022 р. за кошти міського  бюджету був побудований та обладнаний відділ для проведення досліджень методом полімеразно-ланцюгової реакції, який став підрозділом Централізованої бактеріологічної клініко-діагностичної лабораторії Міської лікарні №1.

         Полімеразно-ланцюгова реакція виявилась особливо актуальною у зв'язку з епідемією COVID-19, як високоточний та швидкий метод діагностики. Але можливості цього методу (за відкриття якого була присвоєна Нобелівська премія) дозволяють проводити швидке виявлення не тільки коронавірусу, але і збудників будь-яких інших інфекційних хвороб.

         Відкриття відділу значно розширило діагностичні можливості бактеріологічної лабораторії щодо виявлення інфекційних захворювань. Це важливо і актуально як для діагностики інфекцій у дорослих і дітей так і для обстеження такої важливої категорії населення, як вагітні жінки.

         На теперішній час в лабораторії проводиться впровадження методик досліджень. Наразі отримані перші результати обстежень вагітних, дітей та дорослих -пацієнтів міських ЗОЗ, які стали дієвою підмогою лікарям у постановці діагнозу, лікуванні, та визначенню подальших дій.

МЛ1 ЦБКДЛ 2

Продовжуємо працювати над тим, щоб у Миколаєві медичні послуги були якісними, ефективними та доступними.

343768350 256270060127560 5220446308853993452 n

В стаціонарному відділення КНП ММР «МДЛ №2 (вул.Рюміна,5) працює сучасна цифрова рентгендіагностична система  закуплена за кошти міського бюджету у 2022 році.

Рентгенапарат забезпечує високу якість зображення та широкий спектр діагностичних можливостей. Застосування цифрової матриці значно знижує променеве навантаження на пацієнтів та медичний персонал.

         За час роботи рентгенапарату, з 15.11.2022, було прийнято та обстежено 985 пацієнтів, які звернулися з електронним направленням, ургентно та знаходились на стаціонарному лікуванні. 

Рентген-кабінет приймає дітей на різноманітні обстеження, а саме:

-       рентген органів грудної клітини;

-       навколо носових пазух;

-       усі відділи хребта;

-       та інші травми.

343485826 977921993563250 526215159933988832 n

Продовжуємо працювати над тим, щоб у Миколаєві медичні послуги були якісними, ефективними та доступними.

Про надскладний 2022-й рік, непрості моменти роботи, завдання і досягнення миколаївських воїнів у білих халатах дивіться у фільмі телеканалу «МАРТ».
У 2022 році попри сигнали повітряної тривоги, обстріли та щоденну небезпеку всі лікувальні заклади Миколаєва працювали у штатному режимі
Лікарі, медсестри, санітари виконували свій професійний обов’язок, ризикуючи життям, і невтомно рятували цивільних та військових, постраждалих у війні з росією. Також надавали планове лікування, допомагали дітям народжуватися на світ, дбали абсолютно про всіх.