![😔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1/16/1f614.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![МОЗ Цукровий діабет удітей](/images/Files/2024/МОЗ_2024/МОЗ_Цукровий_діабет_удітей.jpg)
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
![👆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f446.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![МОЗ Медичні довідки для дошкільнят та учнів](/images/Files/2024/МОЗ_2024/МОЗ_Медичні_довідки_для_дошкільнят_та_учнів.jpg)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![ℹ️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8e/1/16/2139.png)
Нагадуємо: працює Національна гаряча лінія МОЗ-ЮНІСЕФ "Спільно до здоров'я" 0 800 35 18 96:
Шість днів на тиждень лікарі, медсестри і консультанти з грудного вигодовування консультують батьків і медичних працівників щодо щеплення дорослих та дітей, грудного вигодовування та харчування маленьких дітей.
Лінія працює з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 20-00, у суботу з 11-00 до 20-00.
Якщо у вас є питання про щеплення для будь-кого з членів сім’ї або харчування малюка, звертайтеся на гарячу лінію “Спільно до здоров’я”! Оператори допоможуть розібратися з такими питаннями:
- щеплення дітей та дорослих:
- вакцинацію за національним календарем щеплень
- рекомендовані щеплення
- екстрену вакцинацію (у разі травми чи укусу тварин)
- вакцинацію від COVID-19
- грудне вигодовування та харчування дітей до 3 років:
- підтримку та збереження грудного вигодовування
- питний режим дитини
- введення прикорму
- здорове харчування дітей до 3 років
- здорове харчування жінок, які годують грудьми
![МОЗ медичні довідки](/images/Files/main/news/2023/МОЗ/МОЗ_медичні_довідки.jpg)
![🥳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![ℹ](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8e/1/16/2139.png)
11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.
Зокрема, для всіх внутрішньо переміщених осіб, які отримують допомогу зараз, з 1 серпня 2023 р. буде автоматично продовжено виплату допомоги ще на 6 міс., до кінця січня 2024 р.
Переглянути повний текст новини
![21 тестування](/images/Files/main/news/2023/21_тестування.jpg)
Переглянути повний текст новини
![КНП ММР МДЛ 2 спірограф 1](/images/Files/main/news/2023/МДЛ2/КНП_ММР_МДЛ_2_спірограф_1.jpg)
Переглянути повний текст новини
![КНП ММР МДЛ 2 відділення 1 поліклініки 3](/images/Files/main/news/2023/МДЛ2/КНП_ММР_МДЛ_2_відділення_1_поліклініки_3.jpg)
![👀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1/16/1f440.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![👩⚕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1/16/1f469_200d_2695.png)
![КНП ММР МДЛ 2 відділення 1 поліклініки](/images/Files/main/news/2023/МДЛ2/КНП_ММР_МДЛ_2_відділення_1_поліклініки.jpg)
![КНП ММР МДЛ 2 відділення 1 поліклініки 2](/images/Files/main/news/2023/МДЛ2/КНП_ММР_МДЛ_2_відділення_1_поліклініки_2.jpg)
Шановні батьки!
В КНП ММР "Міська дитяча лікарня № 2" (Міська дитяча лікарня 2) за адресою, вул. Рюміна,5 працює стоматологічний кабінет.
Запрошуємо дітей у віці до 18 років на профілактичний огляд, який повинна проходити кожна дитина 1 раз на півроку.
Крім високої ефективності вони проводяться достатньо швидко та безболісно, не викликаючи неприємних емоцій у дітей.
Телефон для запису 063 625 62 28 з 10.00 - 18.00 год.
ПЕРШЕ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА
Початковий візит до лікаря-стоматолога доцільний, коли прорізуються перші зуби (вік малюка близько 6 місяців). Таке відвідування особливо важливо для маленьких пацієнтів, які часто користуються пляшкою (наприклад, при штучному вигодовуванні). Підвищена увага пояснюється великою ймовірністю появи у них «пляшкового карієсу», швидко і безболісно розвивається до 8 місяців.
ПЕРШЕ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА ПЕРЕДБАЧАЄ:
• поради лікаря по правильному чищенню зубів;
• індивідуальний підбір гігієнічних засобів по догляду за порожниною рота;
• огляд ротової порожнини, перевірку правильності прикріплення вуздечок губ і язика (при наявності аномалій – корекція тяжів);
• раннє виявлення карієсу.
ПІСЛЯ ОГЛЯДУ ПАЦІЄНТУ НАДАЄТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ
ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА:
1. Знайомство та спілкування із дитячим стоматологом, це дозволяє уникнути страху дитини та появу довіри до дитячого стоматолога.
2. Огляд + рентгенологічне дослідження + консультація стоматолога + словесний опис діагнозу та рекомендації щодо лікування.
3. Огляд + рентгенологічне дослідження + консультація стоматолога + детальний план робіт
Не залежно від обраного типу консультації наприкінці огляду ви отримаєте ваш діагноз та рекомендації щодо виправлення цих недоліків. Одразу після консультації ви матимете змогу одразу пройти лікування або записатися на зручний для вас час до спеціаліста та розпочати лікування.
ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!
Головне завдання при лікуванні юних пацієнтів – вилікувати зубки та зробити відвідування стоматолога звичною подією у житті дитини.
На період дії воєнного стану спрощено процедуру встановлення та продовження інвалідності для дітей.
Медико-соціальна експертиза проводиться дітям, батьки яких або їх законні представники звертаються для встановлення інвалідності за направленням лікуючого лікаря до лікарсько-консультативної комісії (ЛКК).
Після проведення діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів та за наявності відомостей, які підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які спричиняють обмеження життєдіяльності, ЛКК проводить медико-соціальну експертизу дітям у віці до 18 років.
Після досягнення 18-річного віку ЛКК спрямовує дитину з інвалідністю до МСЕК відповідного профілю для проходження медико-санітарної експертизи. МОЗ наголошує, що підстави вимагати укладання декларації між пацієнтом з числа внутрішньо перемішених осіб та лікарем, який направляє дитину на ЛКК, відсутні.
Крім того, українці мають право звертатися до МСЕК для встановлення інвалідності заочно та незалежно від місця проживання чи перебування.
Якщо дитина з інвалідністю, якій виповнилось 18 років, не може прибути на огляд до МСЕК, така комісія може приймати рішення про встановлення інвалідності заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії.
Порядок оформлення в закладах охорони здоров’я документів на отримання державної соціальної допомоги на дитину з інвалідністю:
1. Звернутися до сімейного лікаря чи педіатра, якого Ви обрали та уклали Декларацію.
Якщо Ви не обрали лікаря дитині заздалегідь, - зробіть це в одному із центрів первинної медико-санітарної допомоги за своїм вибором. Місце реєстрації дитини не має значення для укладання декларації з обраним лікарем.
2. Після огляду та відповідного обстеження дитина буде направлена на засідання лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) закладу охорони здоров’я.
3. Висновок з рішенням ЛКК направляють до районного управління соціальних виплат та компенсацій, в якому буде проведена процедура оформлення необхідних документів на отримання соціальної допомоги.
4. Впродовж 1 місяця (максимальний термін) дитині буде складена «Індивідуальна програма реабілітації» згідно якої дитина отримуватиме різні реабілітаційні заходи: медичні, освітні, соціальні, засоби технічної реабілітації, вироби медичного призначення, санаторно-курортне лікування та інше. За необхідносте вона може коригуватися.
Переглянути повний текст новини