УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Суглоби
 
🏥Цього року міська влада відновила програму забезпечення тазостегновими та колінними суглобами мешканців Миколаєва, які цього потребують. Операції проводитимуть у трьох міських лікарнях.
🗣Про це розповіла начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.
Програма у Миколаєві діє з 2019 року. До повномасштабного вторгнення безкоштовно було замінено понад 130 суглобів. Наразі в черзі пацієнтів, яким необхідна пересадка, близько 250 осіб.
«На жаль, незважаючи на таку чергу, протягом останніх двох років ми не отримували суглобів за централізованими державними поставками. Минулого року була ситуація, що закупити їх за кошти міського бюджету ми не могли, тому що діяла відповідна постанова. У цьому році ми повністю відновлюємо цю програму», - пояснила Ірина Шамрай.
👉Щоб стати у чергу на заміну тазостегнового або колінного суглоба, миколаївцям необхідно звернутись до сімейного лікаря, який після первинного огляду дасть направлення на обстеження до лікаря-травматолога.
Після завершення закупівельних процедур лікарні почнуть викликати пацієнтів згідно з чергою.
21.08.2023