Склад головних експертів управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради на 2021 рік

"Хірургія", "Дитяча хірургія", "Проктологія"

Пермяков Вадим Валентинович Хірург Міська лікарня №3 44-49-49
Фаб'янський Володимир Анатолійович Хірург Міська лікарня №3 44-48-32
Папішев Павло В'ячеславович Дитячий хірург Міська дитяча лікарня №2 36-29-34
Рябець Дмитро Миколайович Проктолог Міська лікарня №3 44-41-58

"Нейрохірургія", "Травматологія", "Анестезіологія і реаніматологія"

Сич Сергій Євгенович Нейрохірург Лікарня швидкої медичної допомоги 36-84-05
Шуткін Юрій Петрович Травматолог Міська лікарня №3 23-20-37
Литовченко Лілія Юріївна Анестезіолог-реаніматолог Лікарня швидкої медичної допомоги 36-85-87
Базовкін Володимир Вікторович Акушер-анестезіолог Пологовий будинок №3 41-35-45

"Отоларингологія", "Дитяча отоларнгологія", "Сурдологія"

Дирда Олександр Миколайович Отоларинголог Міська лікарня №4 47-88-62
Пучкова Соломія Степанівна Дитячий отоларнголог Міська дитяча лікарня №2 40-36-79
Дирда Олександр Миколайович Сурдолог Міська лікарня №4 47-88-62

"Урологія", "Дитяча нефрологія"

Рябоха Сергій Олександрович Уролог Лікарня швидкої медичної допомоги 36-82-34
Альбещенко Ольга Василівна Нефролог Міська дитяча лікарня №2 36-91-88

"Терапія", "Згальна практико-сімейна медицина", "Токсикологія"

Маяцька Віта Вікторівна Терапевт Міська лікарня №3 23-13-02
Бабін Анатолій Володимирович Сімейний лікар УОЗ ММР 37-40-28
Студзинська Ярослава Василівна Токсиколог Лікарня швидкої медичної допомоги 36-90-18

"Кардіологія", "Дитяча кардіоревматологія", "Ревматологія"

Фенінець Світлана Осипівна Кардіолог Міська лікарня №1 24-51-77
Конецьца Ірина Вікторівна Кардіоревматолог Міська дитяча лікарня №2 36-91-88
Сердюкова Оксана Василівна Ревматолог Міська лікарня №3 44-48-31

"Неврологія", "Дитяча неврологія"

Курляк Олена Анатоліївна Невролог Міська лікарня №4 47-02-01
Коляда Віктор Анатолійович Дитячий невролог Міська дитяча лікарня №2 36-29-34

"Ендокринологія", "Дитяча ендокринологія"

Грачова Марія Георгіївна Ендокринолог Міська лікарня №1 24-21-24
Карнаух Вірвє Володимирівна Дитячий ендокринолог Міська дитяча лікарня №2 56-97-99

"Акушерство і гінекологія", "Дитяча гінекологія"

Чинякова Людмила Борисівна Акушер-гінеколог Пологовий будинок №1 37-42-61
Красуля Олена Станиславівна Дитячий гінеколог Пологовий будинок №3 41-35-21

"Онкологія", "Дерматологія", "Офтальмологія", "Геронтологія"

Юхта Леонід Іванович Онколог Міська лікарня №4 47-87-97
Букач Лариса Володимирівна Дерматолог Шкірно-венерологічний диспансер 47-88-93
Костенко Людмила Євгенівна Офтальмолог Центр ПМСД №5 37-61-31
Мурзіна Наталя Володимирівна Геронтолог Центр ПМСД №2 44-44-00

"Стоматологія"

Пенчук Тетяна Олександрівна Стоматолог Стоматологічна поліклініка №1 55-95-63
Гончарова Юлія Анатоліївна Стоматолог Міська стоматологічна поліклініка 47-82-39

"Наркологія", "Психіатрія"

Бережник Микола Миколайович Нарколог Центр соціально-значущих хвороб 24-02-71
Самсонова Людмила Анатоліївна Психіатр Центр психічного здоров'я 53-81-80

"Інфекційні захворювання", "ВІЛ/СНІД", "Фтизіатрія", "Дитяча фтизіатрія", "Імунологія"

Шкляров В'ячеслав Вікторович Інфекціоніст Міська лікарня №4 37-38-46
Говорун Олена Валентинівна ВІЛ/СНІД Центр соціально-значущих хвороб 24-11-01
Динник Тетяна Дмитрівна Фтизіатр Центр соціально-значущих хвороб 24-11-01
Нюбін Борис Петрович Дитячий фтизіатр Центр соціально-значущих хвороб 24-51-58
Оскіна Тетяна Володимирівна Імунолог Міська дитяча лікарня №2 37-40-28

"Педіатрія", "Неонатологія", "Дитяча алергологія", "Дитяча пульмонологія"

Дем'янов Олександр Анатолійович Педіатр Міська дитяча лікарня №2 31-31-07
Менжуліна Ірина Анатоліївна Неоанатолог Міська лікарня №3 41-54-18
Яцишена Вікторія Анатоліївна Алерголог Міська дитяча лікарня №2 24-91-30
Бєдіна Лілія Леонідівна Пульмонолог Міська дитяча лікарня №2 40-36-79

"Ендоскопія", "Ультразвукова діагностика", "Лабораторна діагностика", "Функціональна діагностика",

"Ультразвукова діагностика пре/перинотальної патології"

Михайлов Олександр Іванович Ендоскопіст Міська лікарня №4 36-90-26
Короленко Римма Миколаївна Фахівець УЗД Міська лікарня №4 36-12-21
Тишко Наталя Іванівна Лаборант Міська лікарня №1 24-41-00
Бекало Тетяна Петрівна Фахівець ФД Міська лікарня №3 23-90-63
Чала Євгенія Валентинівна Фахівець УЗД з пре/перитональної патології Пологовий будинок №3 41-35-21

"Експертиза тимчасової непрацездатності"

Сагун Галина Іванівна Експерт з тимчасової непрацездатності Центр ПМСД №2 44-43-91

"Медичне обслуговування ветеранів війни", "Медичне обслуговування постраждалих від аварії на ЧАЄС",

"Фармакологічний нагляд"

Козирєв Валерій Васильович

Спеціаліст по медичному обслуговуванню
ветеранів війни

Центр ПМСД №4 37-35-90
Михайлова Тетяна Михайлівна Спеціаліст з фармакологічного нагляду Міська лікарня №4 47-88-84

"Робота зі зверненнями громадян", "Цивільний захист громадян"

Тимофійшина Аліна Сергіївна Спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян УОЗ ММР 37-11-63
Бабін Анатолій Володимирович Спеціаліст по роботі з цивільного захисту УОЗ ММР 37-40-28

"Патологічна анатомія"

Кузнєцов Сергій Октябрійович Патологоанатом Міська лікарня №1 24-20-93