Склад головних експертів управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради на 2021 рік

"Хірургія", "Дитяча хірургія", "Проктологія"

Пермяков Вадим Валентинович Хірург КНП ММР "МЛ№3" 44-49-49
Фаб'янський Володимир Анатолійович Хірург КНП ММР "МЛ№3" 44-48-32
Папішев Павло В'ячеславович Дитячий хірург КНП ММР "МДЛ№2" 36-29-34
Рябець Дмитро Миколайович Проктолог КНП ММР "МЛ№3" 44-41-58

"Нейрохірургія", "Травматологія", "Анестезіологія і реаніматологія"

Сич Сергій Євгенович Нейрохірург КНП ММР "МЛШМД" 36-84-05
Шуткін Юрій Петрович Травматолог КНП ММР "МЛ№3" 23-20-37
Литовченко Лілія Юріївна Анестезіолог-реаніматолог КНП ММР "МЛШМД" 36-85-87
Базовкін Володимир Вікторович Акушер-анестезіолог КНП ММР "ПБ№3"

"Отоларингологія", "Дитяча отоларнгологія", "Сурдологія"

Дирда Олександр Миколайович Отоларинголог КНП ММР "МЛ№4" 47-88-62
Пучкова Соломія Степанівна Дитячий отоларнголог КНП ММР "МДЛ№2" 40-36-79
Дирда Олександр Миколайович Сурдолог КНП ММР "МЛ№4" 47-88-62

"Урологія", "Дитяча нефрологія"

Рябоха Сергій Олександрович Уролог КНП ММР "МЛШМД" 36-82-34
Альбещенко Ольга Василівна Нефролог КНП ММР "МЛ№2" 36-91-88

"Терапія", "Згальна практико-сімейна медицина", "Токсикологія"

Маяцька Віта Вікторівна Терапевт КНП ММР "МЛ№3" 23-13-02
Бабін Анатолій Володимирович Сімейний лікар УОЗ ММР 37-40-28
Студзинська Ярослава Василівна Токсиколог КНП ММР "МЛШМД" 36-90-18

"Кардіологія", "Дитяча кардіоревматологія", "Ревматологія"

 Фенінець Світлана Осипівна  Кардіолог  КНП ММР "МЛ№1" 24-51-77 
 Конецьца Ірина Вікторівна  Дитячий кардіоревматолог  КНП ММР "МДЛ№2"  36-91-88
 Серд.кова Оксана Василівна  Ревматолог  КНП ММР "МЛ№3"  44-48-31

"Неврологія", "Дитяча неврологія"

 Курляк Олена Анатоліївна  Невролог  КНП ММР "МЛ№4"  47-02-01
 Коляда Віктор Анатолійович  Дитячий невролог  КНП ММР "МДЛ№2"  36-29-34

"Ендокринологія", "Дитяча ендокринологія"

 Грачова Марія Георгіївна  Ендокринолог  КНП ММР "МЛ№1"  24-21-24
 Карнаух Вірвє Володимирівна  Дитячий ендокринолог  КНП ММР "МДЛ№2"  56-97-99

"Акушерство і гінекологія", "Дитяча гінекологія"

 Чинякова Людмила Борисівна  Акушер-гінеколог  КНП ММР "ПБ№1"  37-42-61
 Красуля Олена Станиславівна  Дитячий гінеколог  КНП ММР "ПБ№3"  41-35-21

"Онкологія", "Дерматологія", "Офтальмологія", "Геронтологія"

 Юхта Леонід Іванович  Онколог  КНП ММР "МЛ№4" 47-87-97 
 Букач Лариса Володимирович  Дерматолог ОШВД 
 Костенко Людмила Євгенівна  Офтальмолог  37-61-31
 Мурзіна Наталя Володимирівна  Геронтолог  КНП ММР "ЦПМСД№2"  44-44-00

"Стоматологія"

 Пенчук Тетяна Олександрівна  Стоматолог КП "ДП СП№1"  55-95-63
 Гончарова Юлія Анатоліївна  Стоматолог  КНП ММР "МСП"  47-82-39

"Наркологія", "Психіатрія"

 Бережник Микола Миколайович  Нарколог  КНП ММР "ЦСЗХ"  24-02-71
 Самсонова Людмила Анатоліївна  Психіатр  МОПЛ №1

"Інфекційні захворювання", "ВІЛ/СНІД", "Фтизіатрія", "Дитяча фтизіатрія", "Імунологія"

 Шкляров В'ячеслав Вікторович  Інфекціоніст  КНП ММР "МЛ№4" 37-38-46 
 Говорун Олена Валентинівна  ВІЛ/СНІД  КНП ММР "ЦСЗХ"  24-11-01
 Динник Тетяна Дмитрівна  Фтизіатр  КНП ММР "ЦСЗХ"  24-11-01
 Нюбін Борис Петрович  Дитячий фтизіатр  КНП ММР "ЦСЗХ"  24-51-58
 Оскіна Тетяна Володимирівна  Імунолог  КНП ММР "МДЛ№2"  37-40-28

"Педіатрія", "Неонатологія", "Дитяча алергологія", "Дитяча пульмонологія"

 Дем'янов Олександр Анатолійович  Педіатр  КНП ММР "МДЛ№2" 31-31-07 
 Менжуліна Ірина Анатоліївна  Неоанатолог  КНП ММР "МЛ№3"  41-54-18
 Яцишена Вікторія Анатоліївна  Алерголог  КНП ММР "МДЛ№2"  24-91-30
 Бєдіна Лілія Леонідівна  Пульмонолог  КНП ММР "МДЛ№2"  40-36-79

"Ендоскопія", "Ультразвукова діагностика", "Лабораторна діагностика", "Функціональна діагностика",

"Ультразвукова діагностика пре/перинотальної патології"

 Михайлов Олександр Іванович  Ендоскопіст КНП ММР "МЛ№4"  36-90-26 
 Короленко Римма Миколаївна  Фахівець з УЗД КНП ММР "МЛ№4"  36-12-21
 Тишко Наталя Іванівна  Лаборант КНП ММР "МЛ№1"  24-41-00
 Бекало Тетяна Петрівна  Фахівець з ФД КНП ММР "МЛ№3"  23-90-63
 Чала Євгенія Валентинівна  Фахівець з УЗД з пре/перитональної патології КНП ММР "ПБ№3"  41-35-21

"Експертиза тимчасової непрацездатності"

 Сагун Галина Іванівна  Експерт з тимчасової непрацездатності КНП ММР "ЦПМСД№2"   44-43-91

"Медичне обслуговування ветеранів війни", "Медичне обслуговування постраждалих від аварії на ЧАЄС",

"Фармакологічний нагляд"

 Козирєв Валерій Васильович

Спеціаліст по медичному обслуговуванню
ветеранів війни

КНП ММР "ЦПМСД№4"  37-35-90 
 Михайлова Тетяна Михайлівна Спеціаліст з фармакологічного нагляду  КНП ММР "МЛ№4"  47-88-84

"Робота зі зверненнями громадян", "Цивільний захист громадян"

 Тимофійшина Аліна Сергіївна  Спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян  УОЗ ММР  37-11-63
 Бабін Анатолій Володимирович  Спеціаліст по роботі з цивільного захисту  УОЗ ММР  37-40-28

"Патологічна анатомія"

 Кузнєцов Сергій Октябрійович  Патологоанатом  КНП ММР "МЛ№1"  24-20-93