n1Сьогодні 23.09.2021 святкує свій Ювілейний День народження наша колега Чинякова Людмила Борисівна начальниця відділу по охороні материнства та дитинства УОЗ ММР! Заступник міського голови Анатолій Петров вручив Людмилі Чиняковій Почесну відзнаку голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» III ступеня.
Шановна Людмило Борисівно! Вітаємо Вас з цим святом! Від щирого серця бажаємо здоров'я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!
 
 

15 вересня 2021 року о 15:00 на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили було проведено семінар на тему "Вибіркові питання медицини невідкладних станів". На семінарі були присутні керівники закладів охорони здоров'я Миколаївської міської ради.

Заступник міського голови міста Миколаєва Петров А.Л. та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. представили сьогодні колективу Комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня №2» директора. Керівником закладу стала Савчук Любов Георгіївна, яка призначена на посаду за результатами проведеного конкурсу. Управління охорони здоров’я вітає новопризначеного керівника, бажає успіху і злагодженої командної роботи.   

З Днем народження вітаємо директора КНП ММР "Пологовий будинок №1" – Герман Дар'ю Геннадіївну!
Бажаємо міцних сил і здоров’я, високого професіоналізму та успішної практики, благополучної діяльності та позитивних результатів роботи, неймовірною удачі в житті і високого достатку, щасливих свят і теплих радісних зустрічей!
 
German  flowers2

Відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації ювілейним знаком "30 років Незалежності України" нагороджено керівника КНП ММР "ЦПМСД №3" Заміхановську Вікторію Василівну та завідуючого реанімаційним відділенням КНП ММР "МЛ№1" Замлинського Миколу Івановича.

Щиро бажаємо подальших досягнень на професійному шляху, успіхів у реалізації всіх намічених планів, невичерпної енергії та оптимізму!

Орденом "За заслуги перед містом Миколаїв" нагороджено начальника лікувально-профілактичного відділу УОЗ ММР Бабіна Анатолія Володимировича та медичного директора КНП ММР "Міська лікарня №5" Матвієнка Сергія Олександровича.
Державну нагороду Президента України орден «За заслуги» III ступеня отримав хірург екстренної допомоги відділення пластичної і реконструктивної хірургії КНП ММР "Міська лікарня №4" Тер-Нікогосян Григор Аршолуйсович.
Щиро бажаємо подальших досягнень на професійному шляху, успіхів у реалізації всіх намічених планів, невичерпної енергії та оптимізму!

Медичними працівниками міста на вул. Соборній проводиться вакцинація від COVID-19, обстеження на ВІЛ/СНІД, гепатити, проводиться вимі рювання тиску, росту, ваги з консультацією терапевта.
Вся медична спільнота міста вітає наших громадян з Днем Незалежності та бажає берегти та зміцнювати своє здоров'я!
Пункт вакцинації працює біля виставкової зали міського палацу культури і мистецтв.

Управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради вітає випускників вищих медичних навчальних закладів 2021 року, які приступили до навчання в інтернатурі в закладах охорони здоров'я м. Миколаєва.

Так станом на 01.08.2021 року приступили до навчання 39 лікарів-інтернів:                         

Стоматологія – 11 ; внутрішні хвороби - 10; загальна практика-сімейна медицина - 5; анестезіологія та інтенсивна терапія - 3; хірургія - 3; акушерство-гінекологія - 2; педіатрія - 1; інфекційні хвороби - 1; ортопедія і травматологія - 1; нейрохірургія - 1; радіологія – 1.

Бажаємо успішного навчання та успіхів в досягненні поставлених цілей!

12.08.2021 року Управлінням охорони здоров’я Миколаївської міської ради було отримано бланки лікарняних листків від Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної держадміністрації у кількості 50 000 шт., що повністю покриває кількість виданих довідок в обмін на бланки лікарняних листків.
13.08.2021 року усі лікувальні заклади м. Миколаєва будуть забезпечені бланками у необхідному обсязі.
Запрошуємо усіх містян звертатися до своїх лікувальних закладів, яким необхідно замінити довідку на бланк паперового лікарняного листка.

Головний фахівець управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради за напрямком дитяча алергологія Вікторія Анатоліївна Яцишена розповідає про шляхи розповсюдження амброзії та її вплив на людей з алергенними захворюваннями

З Днем народження вітаємо доброго і бравого чоловіка, заслуженого майстра своєї справи, мудрого керівника КНП ММР "Міська лікарня швидкої медичної допомоги" – Дем’янова Олександра Євгеновича, відмінного і чудового лікаря!
Бажаємо міцних сил і здоров’я, високого професіоналізму та успішної практики, благополучної діяльності та позитивних результатів роботи, неймовірною удачі в житті і високого достатку, щасливих свят і теплих радісних зустрічей!
mlshmd demianov flowers4
Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради