![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![Інтегровані центри Ц2 Ц3 4](/images/Files/2024/Загальні/Інтегровані_центри_Ц2_Ц3_4.jpg)
![Інтегровані центри Ц2 Ц3 2](/images/Files/2024/Загальні/Інтегровані_центри_Ц2_Ц3_2.jpg)
![Інтегровані центри Ц2 Ц3](/images/Files/2024/Загальні/Інтегровані_центри_Ц2_Ц3.jpg)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![🚶♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1/16/1f6b6_200d_2642.png)
![📞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f4de.png)
![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
![🩺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1/16/1fa7a.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![📊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f4ca.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![🖥️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1/16/1f5a5.png)
![📞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f4de.png)
![ММР розвиток галузі](/images/Files/main/news/2023/ММР_розвиток_галузі.jpg)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Про загрози для медичної галузі через вилучення ПДФО військових з місцевих бюджетів, Ковід, вакцинацію, поширення сказу та інсультів через війну розповіла в ефірі на телеканалі "МАРТ" начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
![Кт В МЛ3 08.08 2](/images/Files/main/news/2023/МЛ3/Кт_В_МЛ3_08.08_2.jpg)
![Кт В МЛ3 08.08 3](/images/Files/main/news/2023/МЛ3/Кт_В_МЛ3_08.08_3.jpg)
![Кт В МЛ3 08.08 1](/images/Files/main/news/2023/МЛ3/Кт_В_МЛ3_08.08_1.jpg)
Начальниця управління охорони здоров'я Миколаєва Ірина Шамрай розповіла про стан справ у медичній галузі. Зокрема, вона розповіла про поточну ситуацію з лікувальними закладами, забезпеченість медикаментами і фінансування медичних закладів. Також вона звернула увагу на допомогу, яку Миколаїв готовий надати постраждалим мешканцям Херсонщини.
Заклади охорони здоров’я готові до надання медичної допомоги. Сьогодні розроблено маршрути пацієнтів у випадку кишкових інфекцій, масових захворювань тощо, - сказала Ірина Шамрай. Лікарні повністю готові до прийому як містян, так і мешканців Херсонщини.
Повністю переглянути брифінг за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=1o5KGiN4w gs&ab_channel=TPKMAPT
Начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської мыської ради Ірина Шамрай розповіла про стан медичної галузі м. Миколаєва, програму "Доступні ліки", роботу над створенням у Миколаєві перинатального та дитячого діагностичного центрів в в ефірі ТРК “МАРТ”.
У миколаївських закладах охорони здоров’я отримали медичну допомогу понад 6 700 внутрішньо переміщених осіб, як дорослих, так і дітей. На первинному рівні - 2913 випадків, на вторинному - 3859.
Про це розповіла начальниця управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай під час брифінгу, - повідомляє пресслужба міськради. https://mkrada.gov.ua/news/18557.html“ВПО мають право не оформлювати декларацію з лікарями, якщо у них немає такого бажання. Ми їх приймаємо в будь-якому випадку. Ця категорія громадян користується всіма видами медичних послуг, без жодних обмежень. Їм виписують рецепти за програмою “Доступні ліки”, приймають пологи, надається повний обсяг меддопомоги, - зазначила Ірина Шамрай. - Ми всі розуміємо, що люди пережили значний стрес, тож керівники закладів попереджені про відповідне до них ставлення.
Як наслідок, до управління не надходило кричущих скарг на медичне обслуговування від ВПО.
![💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f4bb.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)