1
 
17.01.2022 розпочався курс тренінгів для медичних працівників ЦПМСД 6 м. Миколаєва із клінічного ведення психічних, неврологічних розладів, пов’язаних зі вживанням психоактивних речовин. Тренінг проводять кваліфіковані тренери ВООЗ в рамках Програми ВООЗ з подолання прогалин в сфері охорони психічного здоров’я, яка розроблена з метою розширення надання допомоги людям з ПНПР-розладами. На початку тренінгу з вітальним словом виступила начальник управління охорони здоров’я м. Миколаєва Ірина Шамрай.
 

14.01.2022 молодому фахівцю, лікарю-педіатру ЦПМСД №2, Олені Горбатюк надали службове житло. Ордер на квартиру вручив Сергій Войтович, начальник відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради. Горбатюк Олена Олегівна – у 2017 році закінчила Державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» за спеціальністю «Педіатрія». Розпочала роботу в даному закладі з 2017 року з проходження інтернатури. Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради проводить активну роботу, щоб у молодих спеціалістів був стимул залишатися працювати в Миколаєві.

Вітаємо та сподіваємось що домашній затишок і комфорт будуть надихати на нові професійні здобутки!

13.01.2022 відбувся тренінг для медичних працівників (реєстраторів, адміністраторів, консультанти) закладів охорони здоров’я м. Миколаєва за темою «КОМУНІКАТИВНА КУЛЬТУРА В МЕДИЧНОМУ ЗАКЛАДІ». На тренінгу була присутня начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, яка у вступному слові розповіла про досягнення галузі охорони здоров’я м.Миколаєва у 2021 році та наголосила, що у сучасних умовах, задля конкурентоспроможності на ринку праці, висококваліфікований фахівець повинен досконало володіти комунікативними навичками. 

Ефективна комунікація в медициному закладі має багато переваг - підвищення якості надання медичних послуг, задоволеності пацієнтів, краща прихильність до лікування, зменшення кількості скарг, звернень чи прохань.

Медичні працівники, які здатні знаходити підхід та порозуміння з пацієнтами, своєчасно виявляти та ефективно реагувати на емоційні прояви співрозмовника, добре володіють навичками комунікації, є більш успішними фахівцями, менше страждають від професійного вигорання, мають позитивні показники у роботі. 

Тренінг підготувала та провела спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян УОЗ ММР Аліна Тимофійшина. Мета програми для учасників:

-  Ознайомитись з основними принципами етики та деонтології;

-  Розкрити вплив корпоративної етики на діяльність медичних працівників;

-  Сутність комунікативної культури під час надання медичних послуг;

-  Конституційне право громадян на звернення до органів влади;

-  Отримати практичні комунікативні навички;

-  Вирішення ситуативних задач.

Шишко Людмилу Дем’янівну, заступника медичного директора з поліклінічної роботи міської дитячої лікарні №2,  нагороджено Подячним листом Миколаївського міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та вагомий внесок в надання медичної допомоги дитячому населенню м. Миколаєва!

shishko

Сьогодні, 05.01.2021, святкує свій День народження В'ячеслав Краснощок керівник КНП ММР «ЦПМСД №2»!
Шановний В'ячеславе Олександровичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо в цей день виконання всього задуманого, радісних зустрічей і несподіваних приємних сюрпризів. Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці! Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!
krasno1 flowers4

Сьогодні, 04.01.2022, начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай вручила Михайловій Тетяні Михайлівні, заступнику керівника з медичних питань міської лікарні №4, Почесну відзнаку голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня. 

Сьогодні у трьох лікарнях міста, які надають допомогу хворим на коронавірус, розвантажили кисневі станції. Їх закупили за рахунок державної субвенції та коштів міського бюджету. Загальна вартість – 9 780 000 грн. Особливість цих станцій у тому, що вони виробляють кисень із повітря. Киснева станція для міської лікарні №3 має потужність кисневого потоку 560 л/хв. Цього одночасно вистачає приблизно для 100 пацієнтів. Станції у лікарнях №1 та №5 можуть виробляти 300 л/хв. Попередньо в кожному закладі підготували місця для встановлення станцій. Найближчим часом їх підключать до кисневих систем і почнуть використовувати.

Шановні колеги! Сьогодні, в останній день року, висловлюємо всім нашим колективам медичних працівників велику подяку за самовіддану працю упродовж непростого, 2021 року, за те, що разом нам вдалося протистояти викликам і негараздам, які постали перед світом та медичною спільнотою. Бажаємо, щоб у наступному році в кожного з Вас було вдосталь сил та бадьорості втілювати свої мрії, сміливо рухатись до своїх задумів, впевнено зустрічати перепони і бачити у них можливості та головне – міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, яке є запорукою такого простого людського щастя! Усім Вам бажаємо наснаги, позитивних думок та міцного імунітету від викликів часу. Віримо, що спільними зусиллями цілком реально втілити у життя новорічні побажання.

Вітаємо Вас з Новим 2022 роком!

ny

24 грудня, 2021 регіональних координаторів з вакцинації проти COVID-19 нагородили почесними грамотами, подяками та пам'ятними відзнаками за їхній внесок у боротьбу із пандемією та порятунок життя українців. У нагородженні, яке відбулось у Києві, взяли участь міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мурат Шахін та заступниця міністра охорони здоров'я з
Миколаївську область в особі регіонального координатора з вакцинації проти COVID-19 заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олега Дмитровича Бабіна відзначено почесною грамотою МОЗ України за внесок у боротьбу з коронавірусом.
Вагомий внесок у вакцинальну кампанію вклали медичні працівники закладів охорони здоров’я міста Миколаєва, які провели 371 665 щеплень, що складає 48% від загальної кількості щеплень по Миколаївській області.
001
 
002
01
 
У 2021 році, завдяки підтримці Копитіна Ігора Володимировича депутата Верховної Ради 9-го скликання, КНП ММР «Міська стоматологічна поліклініка» отримала субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічному розвитку у сумі 3187,0 тис.грн.
За кошти субвенції було придбано сучасне медичне обладнання та повністю укомплектована обладнанням стерилізаційна кімната.
На суму 1874 тис.грн. придбано 6 сучасних стоматологічних установок. Одна із них спеціально розроблена для дітей. Її дизайн надає лікарю більшу можливість знайти підхід до дитини і заручитися довірою дитини. Також всі стоматологічні установки оснащені обладнанням, яке надає можливість лікарям працювати за новітніми протоколами відповідно до найкращих сучасних стандартів у сфері охорони здоров'я.

lshmd 1

Реалізація вказаного проекту стала можливою завдяки програмі Президента України EMERGENCY-2020, яка відноситься до Національної програми «Велике будівництво» та передбачає облаштування приймальних відділень опорних лікарень у єдиному стандарті – від добору кольору до розташування кімнат та забезпечує доступність усіх медичних послуг. Головна мета проекту – створити комфортні для пацієнта умови.
У відкритті приймального відділення взяли участь народні депутати України Давид Арахамія та Олександр Пасічний, голова облдержадміністрації Віталій Кім, голова обласної ради Ганна Замазєєва, міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управлінняохорони здоров'я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, представники підрядника ТОВ "Будівельна компанія Контакт-Жилбуд".
КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» визначено опорним закладом, який надає травматологічну, хірургічну, нейрохірургічну, токсикологічну, гінекологічну та іншу медичну допомогу. За 2021 рік було проліковано 22313 пацієнта, з яких 9313 стаціонарно, 13000 – амбулаторно.
Нове сучасне приймальне відділення дає змогу забезпечити швидке реагування на невідкладні стани, проводити якісну діагностику та швидку госпіталізацію пацієнтів.