УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

19.12.2023 відбулось засідання координаційної ради з питань боротьби з наркоманією, алкоголізмом, вірусними гепатитами, захворюванням на СНІД та туберкульоз під керівництвом Анатолія Петрова заступника міського голови, голови координаційної ради.
Захід відбувся на базі управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради. Були присутні члени координаційної ради: заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Віктор Фаюк, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко, директор КНП ММР «Центр соціально значущих хвороб» Тетяна Динник та медичний директор Микола Бережник, координатор відділу профілактики у громадському союзі «Міжнародної антинаркотичної асоціації» Сергій Рябець, директор Миколаївського місцевого благодійного фонду «Вихід» Олена Горячева, виконавчий директор ГО «Пенітенціарна ініціатива» Олена Чуприна.
На засідання були запрошені заступник начальника управління освіти Миколаївської міської ради Світлана Макарова, директор КНП ММР «ЦПМСД №3», головний експерт УОЗ ММР за напрямком «Педіатрія» Вікторія Заміхановська, головний експерт УОЗ ММР за напрямком «ВІЛ/СНІД» Олена Говорун.
Анатолій Петров наголосив на значній актуальності питання протидії соціально значущим хворобам в нашому місті та необхідності консолідації зусиль з даного приводу міської влади, медичної спільноти, громадських організацій та благодійних фондів.
Тетяна Динник, головний експерт управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за спеціальністю «Фтизіатрія», в своєму виступі інформувала про епідемічну ситуацію з туберкульозу та стан надання протитуберкульозної допомоги населенню міста Миколаєва за 9 місяців 2023 року.
Олена Говорун ознайомила присутніх з аналізом надання медичної допомоги та оновлених стандартів вакцинації ВІЛ-інфікованих та ВІЛ-експанованих пацієнтів.
Микола Бережник – головний експерт управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за спеціальністю «Наркологія» доповів про законодавчі зміни в проведені психіатричних профілактичних оглядах громадян та актуальних питаннях медичного обстеження осіб для виконання робіт з підвищеною небезпекою.
Актуальність піднятих питань викликала жваве обговорення. По кожному з них прийняті відповідні рішення.
Коорд рада СНІД туберкул 2
Коорд рада СНІД туберкул 1