УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

25.01.2024 відбулася підсумкова медична колегія управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай, на якій підвели підсумки діяльності галузі охорони здоров'я за 2023 рік, а також висвітлили основні завдання щодо удосконалення роботи на 2024 рік. 

Підсумкова 2023 2

Підсумкова 2023 3

Підсумкова 2023 1

У роботі колегії прийняли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, заступник міського голови Леонід Петров, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Бабін, керівники закладів охорони здоров’я м. Миколаєва та медичні директори, фахівці та головні експерти УОЗ ММР, заступник директора з хірургічної допомоги КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» МОР Дмитро Бачинський.

Захід почався з щоденної хвилини мовчання для вшанування світлої пам'яті Героїв, полеглих під час виконання бойових завдань за територіальну цілісність України, та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії рф проти України.

Був продемонстрований фільм ТРК «МАРТ» про роботу медичних закладі  в 2023 році.

«Розвиток медицини є пріоритетом для нас. Медичні заклади мають бути комфортними для пацієнтів і медичних працівників, оснащені сучасним обладнанням, завдяки якому лікарі можуть надавати якісні послуги», -  наголосив міський голова Олександр Сєнкевич.

Минулого року Миколаїв наполегливо працював у цьому напрямку.  У медичних закладах проводили ремонти, з бюджету виділяли кошти для придбання новітньої апаратури. Все це дозволило розширити можливості галузі та збільшити кількість медичних послуг, які надаються містянам.

При цьому Олександр Сєнкевич зазначив, що міська влада активно співпрацює і з донорами – від початку повномасштабного вторгнення росії вони надають дуже важливу допомогу.

Ірина Шамрай представила підведені результати роботи за 2023 рік, основні досягнення закладів охорони здоров’я та перспективи розвитку системи охорони здоров’я у період воєнного стану з  визначенням пріоритетних напрямків розвитку в реалізації планів на 2024 рік.

Підсумкова 2023 14

Анатолій Петров закцентував, що незважаючи на виклики сьогодення місцева влада у тісній співпраці з медичними закладами докладають максимально зусиль для покращення умов перебування пацієнтів в лікувальних закладах та підвищують якість медичних послуг.

Дмитро Бачинський розповів про перспектив розвитку такого унікального і безальтернативного методу лікування у разі багатьох необоротних захворювань та ушкоджень життєво важливих органів людини, як трансплантація, про важливість співпраці і «другого життя» для миколаївців.

Дякуємо всім за участь в колегії, за відкриту дискусію та самовіддану роботу на благо медицини міста.

Працюймо далі!