УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

327006748 2337349593099315 1492889661583059554 n
В місті Миколаєві триває вакцинальна кампанія проти сезонного грипу. В кожному ЦПМСД міста в наявності є вакцина «Джісі Флю» (Південна Корея, трьохвалентна) яка доступна для населення. З метою отримання щеплення необхідно звернутись до сімейного лікаря, з яким укладена декларація.
Грип – гостре вірусне захворювання, що найчастіше вражає органи дихання, може протікати в тяжкій формі, спричинити ускладнення: пневмонію, отит, синусит, менінгіт, та навіть призвести до смерті..
Найбільш вразливими є такі категорії населення: діти, вагітні, особи з хронічними захворюваннями та особи похилого віку.
Найкраща профілактика цього захворювання – щорічна вакцинація, що посилює здатність організму протистояти вірусам грипу.
Наразі в Миколаєві щеплено проти грипу 2199 осіб.
Запрошуємо на вакцинація до сімейного лікаря!