УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Як показують час та обставини у період самоізоляції та жорстких карантинних обмежень по COVID-19 дуже великою виявилась потреба молоді саме у живому спілкуванні, у можливості поділитись своїми проблемами, сумнівами, переживаннями з тими, кому вони довіряють, хто їх приймає та розуміє. Впродовж усього карантину, дотримуючись правил, фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» не залишали молодь, завжди були на зв‘язку онлайн.

З послабленням деяких карантинних обмежень та з появою можливості збиратись невеликими групами - у відділенні відновились психологічні тренінги для молоді (саме в них відчувалась дуже велика потреба), а бесіди з фахівцями, консультування, що не потребують огляду лікаря, ми продовжуємо дистанційно всіма доступними засобами зв‘язку та наживо за попереднім записом.

Практичним психологом відділення вже проведено декілька зустрічей. Хлопці та дівчата дуже задоволені можливістю живого спілкування та вирішення своїх важливих питань. (До речі, в ці спекотні дні дуже дякуємо за прохолоду та комфорт від кондиціонера, що подарував нам депутат міської ради Карцев В.М. Але не у всіх кабінетах є кондиціонери, тому запрошуємо меценатів та благодійників долучатися до благородної справи допомоги молодому поколінню).

  Нагадуємо, заняття-тренінги з практичними психологами відбуваються у відділенні щосереди та щочетверга. Запрошуємо, приєднуйтесь, не залишайтесь зі своїми тривогами, проблемами, сумнівами наодинці! Індивідуальні консультування з дотриманням всіх карантинних норм і правил відбуваються щодня, БЕЗОПЛАТНО, бажано за попереднім записом.