УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

reforms nszu 2
Підписуючи декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, пацієнт отримує цілий список безоплатних медичних послуг. Розповідаємо, яких саме:
 
- Динамічне спостереження за станом здоров’я та обстеження за допомогою цілого спектра методів, якими володіє лікар. Зокрема, спостереження за пацієнтами з хронічними хворобами та їх лікування.
- Виявлення ризику, діагностика та лікування найпоширеніших інфекційних та неінфекційних хвороб.
- Вимірювання індексу маси тіла, окружності талії тощо.
- Аналізи крові, сечі, на глюкозу, холестерин, швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити, тест на антиген SARS-CoV-2, якщо в медзакладі є тест-система.
- Електрокардіографія, пікфлуометрія, отоофтальмоскопія, вимірювання гостроти зору.
- Виявлення ризиків розладу психіки та поведінки, взаємодія з психіатром, наркологом.
- Невідкладна допомога пацієнтам з розладами здоров’я, які сталися під час прийому.
- Вакцинація за календарем щеплень та екстрена вакцинація.
- Забір матеріалу для тестування на SARS-CoV-2 незалежно від наявності декларації та лікування пацієнтів із COVID-19.
- Спостереження за неускладненою вагітністю.
- Спостереження за здоровою дитиною.
- Окремі послуги паліативної допомоги.
- Призначення ліків, виписка рецептів, видача направлень на дослідження та до інших лікарів, оформлення довідок, листків непрацездатності тощо.
Якщо ви ще не обрали свого лікаря, рекомендуємо це зробити. Тут написано, як діяти, якщо вам відмовляють в укладенні декларації (https://bit.ly/3Cm9vjj), а тут пояснюється різниця між сімейним лікарем, терапевтом і педіатром (https://bit.ly/3wVGHNl).