УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

КНП ММР МДЛ 2 відділення 1 поліклініки 3
Протягом першого року життя, око продовжує формуватися, тому дуже важливо якомога раніше виявити вроджені зміни зорового аналізатору, щоб запобігти їх прогресуванню та зберегти зорові функції.
Якщо ви помітили 👀, що ваша дитина щуриться, близько підходить до телевізору або інших об’єктів, близько підносить об’єкти до обличчя або малеча скаржиться, що погано бачить на дошку або інші предмети на далекій відстані, вам неодмінно необхідно проконсультуватися з дитячим офтальмологом!
📌 У відділенні №1 поліклініки КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» за адресою вул. Декабристів, 23а (номер телефону реєстратури (0512) 47-31-44, моб. (097) 434 82 91) проводить огляди дитячий офтальмолог Васильєва Людмила Сергіївна👩‍⚕️. Прийом здійснюється за попереднім записом та з електронним направленням від сімейного лікаря чи педіатра.
КНП ММР МДЛ 2 відділення 1 поліклініки
КНП ММР МДЛ 2 відділення 1 поліклініки 2