УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

IMG 5cb1eb88030021c127f8544e8fa3971b V

Шановні батьки!

В КНП ММР "Міська дитяча лікарня № 2" (Міська дитяча лікарня 2) за адресою, вул. Рюміна,5 працює стоматологічний кабінет.

Запрошуємо дітей у віці до 18 років на профілактичний огляд, який повинна проходити кожна дитина 1 раз на півроку.

Крім високої ефективності вони проводяться достатньо швидко та безболісно, не викликаючи неприємних емоцій у дітей.

Телефон для запису 063 625 62 28 з 10.00 - 18.00 год.

ПЕРШЕ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА

Початковий візит до лікаря-стоматолога доцільний, коли прорізуються перші зуби (вік малюка близько 6 місяців). Таке відвідування особливо важливо для маленьких пацієнтів, які часто користуються пляшкою (наприклад, при штучному вигодовуванні). Підвищена увага пояснюється великою ймовірністю появи у них «пляшкового карієсу», швидко і безболісно розвивається до 8 місяців.

ПЕРШЕ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА ПЕРЕДБАЧАЄ:

• поради лікаря по правильному чищенню зубів;

• індивідуальний підбір гігієнічних засобів по догляду за порожниною рота;

• огляд ротової порожнини, перевірку правильності прикріплення вуздечок губ і язика (при наявності аномалій – корекція тяжів);

• раннє виявлення карієсу.

ПІСЛЯ ОГЛЯДУ ПАЦІЄНТУ НАДАЄТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА:

1. Знайомство та спілкування із дитячим стоматологом, це дозволяє уникнути страху дитини та появу довіри до дитячого стоматолога.

2. Огляд + рентгенологічне дослідження + консультація стоматолога + словесний опис діагнозу та рекомендації щодо лікування.

3. Огляд + рентгенологічне дослідження + консультація стоматолога + детальний план робіт

Не залежно від обраного типу консультації наприкінці огляду ви отримаєте ваш діагноз та рекомендації щодо виправлення цих недоліків. Одразу після консультації ви матимете змогу одразу пройти лікування або записатися на зручний для вас час до спеціаліста та розпочати лікування.

ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!

Головне завдання при лікуванні юних пацієнтів – вилікувати зубки та зробити відвідування стоматолога звичною подією у житті дитини.

IMG 858fe0a20ed9beede67e527a3cbca9d0 V