УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Дячук Герман

У суботу, 29 жовтня, перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Комаріда перебував в Миколаївській області з робочим візитом, відвідав медичні заклади міста та провів робочу нараду з головними лікарями миколаївських медичних закладів щодо перспективи розвитку на 2023 рік.

Також Олександр Комаріда вручив державні нагороди медичним працівникам м. Миколаєва:

- відзнаку  «Заслужений лікар України» Дячуку Юрію Климовичу, директору КНП ММР «Міська лікарня №3»;

- медаль «За врятоване життя» Боднарчук (Павловій) Тетяні Сергіївні, операційній сестрі КНП ММР «Пологовий будинок №1». На даний час Боднарчук Т.С. перебуває у декретній відпустці і замість неї нагороду було передано директору закладу Дар’ї Герман.

Вітаємо колег з державними нагородами! Щиро дякуємо за вашу сумлінну працю, відданість своїй роботі, за кожне врятоване вами життя!