УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

РОБОта ЗОЗ в цифрах Сегкевич
Протягом 2023 року в стаціонарах проліковано понад 44 тис. пацієнтів. Прийнято більше 2 тис. пологів.
Надано допомогу 5 225 постраждалим внаслідок бойових дій.
Безкоштовні стоматологічні послуги отримали 1 549 військових.
Важливі послуги👇🏻
🔹У міській лікарні №1 за допомогою ангіографа проведено 746 втручань, у тому числі 487 коронарографій, з них 6 військовим.
🔸У відділенні гемодіалізу працюють 8 апаратів штучної нирки: проведено 2 964 сеанси гемодіалізу, лікування отримав 41 пацієнт.
🔹У 2023 році було відновлено забезпечення кульшовими та колінними суглобами мешканців міста. Проведено 34 операції. Цього року програма буде продовжена.
🔸Проводиться зубопротезування пільговим верствам населення за кошти міського бюджету. У 2023 році на це виділено 2,4 млн. грн. Послуги отримали 346 осіб, в тому числі 30 військових.
🔹За кошти міського бюджету в Миколаєві також встановлюють слухові апарати пільговій категорії громадян. У 2023 році було придбано 47 слухових апаратів для дорослих та 7 дитячих - усі встановлено.