УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

🔬 у Миколаєві придбали надсучасний мікроскоп для реконструктивної хірургії
Миколаїв продовжує оснащувати міські лікарні надсучасним обладнанням, аби мешканці могли отримувати якісні медичні послуги. Так, у хірургів в Міська лікарня 4 з'явився сучасний мікроскоп.
👉Про це повідомляє пресслужба міської ради.
Це мікроскоп новітнього покоління. Він розрахований на два робочих місця та оснащений відеокамерою. Його придбали за кошти міського бюджету для відділення пластичної та реконструктивної хірургії. Тут мікроскоп допомагає лікарям виконувати складні операції з відновлення функцій кінцівок, в роботі з кровоносними судинами та нервами.
Техніку придбали у вересні, за цей час миколаївські хірурги провели 34 операції. За словами завідуючого відділенням Андрія Потапенка, пристрій значно допомагає у роботі лікарям.
🗣️“У нас з'явилася можливість більш комфортно проводити тривалі операції за рахунок наявних функцій мікроскопу. У ньому є відеокамера. Це дозволяє виводити зображення на монітор. Ми можемо переглядати деталі операцій, демонструвати їх для навчання хірургів, надавати інформацію, в тому числі і пацієнтам. Також ми можемо спостерігати за якістю проведеної роботи.
З початку введення в експлуатацію цього мікроскопу ми вже виконали 34 операції. Це операції з відновлення кровопостачання у кінцівках, відновлення пошкоджених нервів, пластика нервів, формування артеріовенозних фістул у пацієнтів, які готуються для проведення гемодіалізу при нирковій недостатності”, - пояснив Андрій Потапенко.