УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Відділення проктології 5
На базі КНП ММР «Міська лікарня №3» функціонує відділення проктології. Це сучасне відділення з багаторічним досвідом роботи на базі багатопрофільної лікарні.
Лікарі відділення мають високу кваліфікацію та значний досвід у лікуванні пацієнтів з різними стадіями проктологічних захворювань та володіють методиками лазерної хірургії та технікою біологічного зварювання тканин, естетичною хірургією перианальної та анальної ділянок, ендоскопічним видаленням поліпів товстої кишки.
За показами у відділенні використовується електробіохімічна коагуляція, радіочастотна абляція, латексне легування, трансанальна дезартерізація та інше.
У відділенні забезпечується індивідуальний підхід до кожного пацієнта та максимальний комфорт під час проходження діагностики і лікування. Наявне сучасне медичне обладнання, яке дозволяє проводити малоінвазивні хірургічні втручання та діагностичні обстеження без необхідності перебування хворого в умовах стаціонару.
Враховуючи багатопрофільність лікарні та наявність новітнього лабораторного обладнання, хворий може бути обстежений в короткий термін без необхідності звернення до інших медичних закладів.
Відділення знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вулиця Космонавтів 97 , розташоване на 6 поверсі першого корпусу КНП ММР « Міська лікарня №3», працює щоденно та забезпечує своїм пацієнтам якісну, ефективну та комфортну медичну допомогу.
З питань надання медичної допомоги в проктологічному відділенні звертайтесь за телефоном: 0512 44 41 58
Відділення проктології
Відділення проктології 2
Відділення проктології 4
Відділення проктології 6
Відділення проктології