УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

відділення Ангіографії на сайт

До уваги пацієнтів з хворобами серця та підозрою на інфаркт міокарду!

В КНП ММР "Міська лікарня 1", Україна, Миколаїв (вул. 2-га Екіпажна, 4) в цілодобовому режимі 27/7 працює відділення ангіографії та ендоваскулярних втручань (☎️+380737333577), де рятують життя пацієнтів із хворобами серця.

Це спеціалізоване відділення, що має у своєму складі сучасну діагностично-лікувальну апаратуру – ангіограф та кваліфікованих спеціалістів – інтервенційних кардіологів.

У відділенні створені всі умови для комфортного перебування та лікування пацієнтів.

На базі відділення в цілодобовому режимі надається допомога хворим з гострим інфарктом міокарда в обсязі коронарографічного обстеження та, за потребою, коронарного стентування. Також у відділенні здійснюються планові коронарографічні обстеження та коронарні стентування хворим з діагностованою ішемічною хворобою серця або підозрою на неї, хворим що перенесли гострий інфаркт міокарда.

Вчасно виконана коронарографія дозволяє виявити критичні звуження коронарних судин і в більшості випадків за допомогою коронарного стентування запобігти розвитку гострого інфаркту міокарда. Звернення в перші 3 години з появи симптомів дає можливість провести вчасно діагностику та врятувати життя при інфаркті міокарду.

Відділення працює цілодобово в режимі 24/7.

З початком повномасштабної агресії РФ проти України, незважаючи на постійні ракетні обстріли, персонал відділення продовжував працювати, виконуючи ургентні коронарні втручання як цивільним, так і військовим. З початку роботи, серпня 2021 року, по І квартал 2023 року, у відділенні виконано 867 коронарних втручання, з них 500 у 2022 році.

Відділення очолює Герасимчук Сергій Георгійович, лікар-інтервенційний кардіолог з 7-річним стажем, лікар-кардіолог 1-ї категорії з 11-річним стажем, який набував та вдосконалював свої професійні вміння, працюючи у відділенні інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії ДУ ННЦ «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМН України (м. Київ).

Лікарі відділення: Кодрян Олександр Олександрович та Ірушкіна Олександра Олександрівна, лікарі-інтервенційні кардіологи з 2-річним стажем, досвідчені кардіологи з багатим досвідом роботи в інтенсивній кардіології і завжди готові прийти на допомогу всім, хто цього потребує.

Додаткову інформацію про медичні послуги, що надаються у відділенні можна дізнатися за телефоном:

+380737333577

відділення Ангіографії на сайт 2

відділення Ангіографії на сайт 3

відділення Ангіографії на сайт 4