УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

комплекс OPERA RT20 5

У 2022 році за кошти міського  бюджету було  введено в експлуатацію рентген-діагностичний комплекс.

Дана модель – це високоточний рентген на два робочих місця з відмінною комплектацією. Висота столу регульована – він може розміщуватися на відстані всього 40 см від підлоги , що дозволяє із зручністю розмістити дитину, літню людину або, травмовану людину. Зручність персоналу також не залишилося осторонь – дека і приймач для касет володіють достатнім діапазоном переміщення, завдяки чому у фахівця в лічені секунди з’явиться доступ до будь-якої частини тіла обстежуваного.

Функціональність рентген-діагностичного комплексу  дозволяє проводити всі види досліджень як при безпосередньому контакті з пацієнтом (в положенні сидячи, лежачи або стоячи) так і з відстані 150-180 см без втрати фокусу (наприклад, для обстеження пацієнтів, переміщати яких небажано).

За час роботи апарату з лютого 2023 р вже зроблено більше 700 знімків, обстежено 653 особи. Було вперше виявлено і взято на облік 57 хворих на туберкульоз.

комплекс OPERA RT20 3

комплекс OPERA RT20 2

   Продовжуємо працювати над тим, щоб у Миколаєві медичні послуги були якісними, ефективними та доступними.