УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

МЛ1 ЦБКДЛ

У 2022 р. за кошти міського  бюджету був побудований та обладнаний відділ для проведення досліджень методом полімеразно-ланцюгової реакції, який став підрозділом Централізованої бактеріологічної клініко-діагностичної лабораторії Міської лікарні №1.

         Полімеразно-ланцюгова реакція виявилась особливо актуальною у зв'язку з епідемією COVID-19, як високоточний та швидкий метод діагностики. Але можливості цього методу (за відкриття якого була присвоєна Нобелівська премія) дозволяють проводити швидке виявлення не тільки коронавірусу, але і збудників будь-яких інших інфекційних хвороб.

         Відкриття відділу значно розширило діагностичні можливості бактеріологічної лабораторії щодо виявлення інфекційних захворювань. Це важливо і актуально як для діагностики інфекцій у дорослих і дітей так і для обстеження такої важливої категорії населення, як вагітні жінки.

         На теперішній час в лабораторії проводиться впровадження методик досліджень. Наразі отримані перші результати обстежень вагітних, дітей та дорослих -пацієнтів міських ЗОЗ, які стали дієвою підмогою лікарям у постановці діагнозу, лікуванні, та визначенню подальших дій.

МЛ1 ЦБКДЛ 2

Продовжуємо працювати над тим, щоб у Миколаєві медичні послуги були якісними, ефективними та доступними.