УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 1
До наших закладів охорони здоров’я продовжує надходити благодійна допомога!
В рамках допомоги ВООЗ централізована бактеріологічна клініко-діагностична лабораторія Міської лікарні №1 отримала сучасне обладнання:
- Два аналізатора французької фірми «Біомерье», яка вважається золотим стандартом у мікробіології;
- Автоматизований мікробіологічний аналізатор «VITEC 3» для ідентифікації мікроорганізмів та визначення чутливості до антибіотиків;
- Аналізатор культур крові ВасТ/ ALERT 3D, призначений для вирощування культур крові в умовах с постійним моніторингом росту мікроорганізмів. Аналізатор та спеціальні покращені середовища, які забезпечать швидке зростання мікроорганізмів в крові та менший час дослідження.
Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай разом з представникам Всесвітньої організації охорони здоров’я завітали до лікарні, оглянули лабораторію та отримане обладнання.
Ірина Шамрай наголосила, що саме ця лабораторія є найбільш сучасною у місті та постійно приймає участь у заходах Міжнародної програми CAESAR.
Від всіх миколаївців, щиро дякуємо за сучасне обладнання, отримане в якості благодійної підтримки в рамках допомоги ВООЗ, яке значно покращить процеси діагностики та пришвидшить лікування пацієнтів!
Разом до перемоги! 💛💙
МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 2
МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 3
МЛ1 ВООЗ для ЦКБДЛ 4