УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

photo 2022 07 02 11 01 09

Сьогодні всі три Пологові будинки м. Миколаєва отримали від ООН  нові електрогенератори для забезпечення безперебійної роботи закладів.

Поставка генераторів здійснена в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Забезпечення енергетичної стабільності лікарень України». Партнером з розвитку (донором) проекту є Організація Об’єднаних Націй, що діє через Офіс Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН). Лікарні, отримувачі генераторів, визначені на основі рекомендацій МОЗ та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Щиро дякуємо Організації Об’єднаних Націй та всім хто долучився до проекту за розуміння потреб українців та таку необхідну в ці складні часи підтримку. 

Також висловлюємо щиру подяку Миколі Логвінову директору ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» за організацію розгрузки генераторів.

photo 2022 07 02 11 01 15photo 2022 07 02 11 01 12