УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

sbirthdayУправління охорони здоров'я Миколаївської міської ради та всі працівники сфери охорони здоров'я щиро вітають міського голову Олександра Сєнкевича з ювілейним Днем Народження.
Завдяки Вашій всебічній підтримці медицина міста Миколаєва знаходиться на передових позиціях не лише в регіоні, а й в Україні. Покращено матеріально-технічну базу закладів, збудовані нові сімейні амбулаторії, відкриті сучасні відділення на базі лікарень з новітнім обладнанням, також величезну підтримку отримали медичні заклади в важкий період коронавірусної хвороби. Без Вашої уваги не залишаються і працівники медичної сфери: покращені умови праці, молоді спеціалісти галузі отримали житло.
Щиро бажаємо Вам щастя, здоров'я, натхнення та родинного затишку. Нехай у вашому домі завжди панують злагода і взаєморозуміння, а довкола вас будуть щирі та надійні друзі. Залишайтесь і надалі таким активним та сповненим енергією.
Дякуємо Вам за турботу та постійну підтримку!