07.07.2021 року в КНП ММР «Міська лікарня №5» за сприяння підприємства ТОВ «КІ ОФ ХЕЛФ», яка проводить видобуток та реалізацію артезіанської питної води (свердловина знаходиться неподалік від м. Олешки (колишній – Цюрюпінськ) була проведена акція «З подякою медикам».

У заході прийняли участь представник ТОВ «КІ ОФ ХЕЛФ» директор Романенко Д.С., керівник закладу Терентьєва О.В., медичний колектив лікарні.

На території закладу для забезпечення потреб медичного персоналу та пацієнтів лікарні у якісній воді, був встановлений резервуар з артезіанської водою, яка видобувається з підземного озера, що знаходиться на глибині близько 150м, місткістю 1 тонна. Зі слів директора підприємства пана Дмитра Романенка, ця вода не обробляється ніякими спеціальними засобами, тому і реалізується під торговою маркою «Жива вода». Також, підприємство проводить регулярний контроль якості води (щотижневий відбір з торгівельних точок, машин та безпосередньо зі свердловини, а резервуари постійно – 1 раз на місяць обробляються деззасобами). Підприємство здійснює допомогу (забезпечує водою) організації інвалідів, військові частини та поліцію.
Колектив лікарні висловлює щиру подяку ТОВ «КІ ОФ ХЕЛФ» за забезпечення персоналу та пацієнтів «Живою водою» та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.