20 червня святкує свій День народження керівник КНП ММР "ЦПМСД №3" Вікторія Заміхановська!
Від усієї душі вітаємо Вас із цим світлим днем і зичимо щастя, радості, квітучого здоров’я, щирих друзів, веселих свят і приємних подій! Нехай кожен день несе радість, мир та злагоду та починається із щирої посмішки і гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати. Бажаємо вам і надалі завжди добиватися поставленої мети, бути успішною, талановитою але при цьому, завжди залишатися найпривабливішим і елегантним лідером.
![cpmsd3 boss](/images/Files/main/news/congratulations/cpmsd3_boss.jpg)
![flowers2](/images/Files/main/news/congratulations/flowers/flowers2.jpg)