vacc company

На даний час ситуація з поширенням COVID-19 в Україні стабілізувалася. Основні показники — кількість нових випадків, госпіталізації та смертей — знижуються від початку травня.

Кількість активних хворих на COVID-19 зменшується, проте не варто розслаблятися, важливо системно готуватися до осінньої хвилі захворюваності, яка з великою імовірністю  - буде, особливо з появою нового штаму коронавірусу «Дельта».

Це один із чотирьох штамів коронавірусу, зафіксованих наразі у світі (виявлено у  більше 100 країнах світу), названий Всесвітньою організацією охорони здоров’я четвертою буквою грецького алфавіту. Він також відомий як «індійський штам», оскільки вперше був виявлений у цій країні.

«Дельта» передається швидше та спричиняє більше ризиків госпіталізації. У півтора рази частіше захворювання цим штатом призводить до реанімації.

У Всесвітній організації охорони здоров’я застерігають: цей штам коронавірусу має високий рівень зараження та — прогнозовано — охоплюватиме передусім території, де погано проводиться вакцинація.

Процес вакцинації в м. Миколаєві налагоджений, вакцина – в наявності. Станом на 09.07.2021 в м. Миколаєві вакциновано 45 458 осіб. Отримали повний курс вакцинації – 13141 особа.

В місті Миколаєві створено та введено в дію 14 постійних пунктів щеплення від COVID-19 на базі  сімейних амбулаторій всіх КНП ММР «ЦПМСД» https://cutt.ly/RmRS4wm.

Працює Центр масової вакцинації за адресою: вулиця Шоссейна, 128, на базі КНП ММР "ЦПМСД 3". Цими вихідними, 10-11 липня, охочі щепитися від коронавірусу можуть прийти до Центру з 9:00 до 16:00 (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код). З початку роботи, з 26.06.2021 в ньому вже вакциновано 785 осіб.

Також повідомляємо, що з 12 липня буде відкрито ще два Центри масової вакцинації за адресами: вул.. Космонавтів, 126 на базі КНП ММР «ЦПМСД №2» та вул..Київська, 3 на базі КНП ММР «ЦПМСД №6».

Звертаємось до мешканців м. Миколаєва та керівників організованих колективів буди свідомими та вакцинуватися від COVID-19.

Перебіг осені буде цілком залежати від успіху кампанії з вакцинації упродовж літа!