УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

28 вересня спеціалізовані шпиталі, визначені для лікування хворих на COVID-19 м. Миколаєва (КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 1», КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 3»; КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 5)  отримали інноваційні препарати для лікування коронавірусу Бамланівімаб (Bamlanivimab) і Етесевімаб (Etesevimab), які були доставлені завдяки Благодійної організації «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» в якості гуманітарної допомоги від благодійної організації зі Сполучених Штатів Америки.

Ліки розподілено до регіонів України, зокрема 530 флаконів Бамланівімабу та 1060 флаконів Етесевімабу доставлено до Миколаївської обласної бази спеціального медичного постачання для закладів охорони здоров’я Миколаївської області.

«Bamlanivimab» та «Еtesivimab» можуть використовуватися при боротьбі з коронавірусною хворобою. Дані лікарські препарати внесено до протоколу «Надання медичної допомоги для лікування корона вірусної хвороби (COVID-19)» (https://bit.ly/3uhl355).