УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

17 серпня т.в.о. заступника голови НСЗУ Ірина Надашкевич провела зустріч з керівниками закладів охорони здоровʼя Миколаївської області та міста Миколаїв.
💬 «Найперше, висловлюю вдячність усім лікарям Миколаївщини за їх титанічну працю. В тяжких умовах, без води і світла, доправляючи хворих на порятунок розбитими дорогами, вони непохитно тримають наш фронт – фронт медичної реформи», - звернулася до медичної спільноти Ірина Надашкевич.
Також вона зазначає, що в Миколаївській області поширена географія надання медичних послуг за пакетами громадського здоров’я, а саме ВІЛ, замісної підтримувальної терапії, туберкульоз, психічні та психологічні розлади.
Зокрема, заступниця голови НСЗУ позитивно відзначила роботу й обізнаність лікарів щодо допомоги з ментального здоровʼя та кейсів з кодування.
💬 «Вражена ініціативністю лікарів до проходження тренінгів з ментального здоров’я – вчаться давати раду собі та іншим. Це справді надважливо в сьогоднішніх умовах. Під час нашого спілкування відчувалася зацікавленість лікарів в кожному питанні, підіймалися різні робочі проблеми, обговорювалися кейси щодо кодування та перерахунків. Така жвава дискусія, іноді дуже емоційна, показує наскільки необхідний формат живого діалогу. Вдячна кожному із присутніх, за розуміння та бажання рухатися вперед, розвивати нашу систему трансформації медичної реформи», - зазначила Ірина Надашкевич.