17 серпня т.в.о. заступника голови НСЗУ Ірина Надашкевич провела зустріч з керівниками закладів охорони здоровʼя Миколаївської області та міста Миколаїв.
Також вона зазначає, що в Миколаївській області поширена географія надання медичних послуг за пакетами громадського здоров’я, а саме ВІЛ, замісної підтримувальної терапії, туберкульоз, психічні та психологічні розлади.
Зокрема, заступниця голови НСЗУ позитивно відзначила роботу й обізнаність лікарів щодо допомоги з ментального здоровʼя та кейсів з кодування.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)