УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

12.01.2022 під головуванням начальника УОЗ ММР Ірини Шамрай проведена позачергова оперативна нарада УОЗ ММР.  Слухали наступні питання порядку денного:

- Аналіз стану  наявного медичного обладнання в реанімаційних відділеннях міських лікарень. Інформацію надала І.Шамрай. 

- Безперервний професійний розвиток в 2021 році завідуючих реанімаційних відділень та лікарів ВРІТ міських лікарень. Інформацію надала І.Шамрай. 

- Організація інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я відповідно до вимог наказу МОЗ України від 03.08.2021 №1614 «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я та установах/закладах надання соціальних послуг/соціального захисту населення». Доповідала О.Шевченко– спеціаліст УОЗ ММР.

- Ведення пацієнтів з тяжкою дихальною недостатністю, викликаною гострою коронавірусною хворобою, в умовах ВРІТ. Особливості течії та лікування COVID-19 у вагітних. Доповідав:  Брядко О.В. – завідувач ВАРІТ КНП ММР «Міська лікарня №5».

  По всім питанням прийняті відповідні рішення.