УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

На території КНП ММР «Міська лікарня №5» розпочата підготовка до розміщення тимчасових модульних споруд інфекційного корпусу для створення обсервативної зони по лікуванню хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Комплекс розрахований на 30 ліжок. Розміщення пацієнтів планується в окремих боксах на 1-2 ліжка, оснащених санвузлами та окремими входами. Запроєктована наявність блоку інтенсивної терапії на 3 ліжка.

Всі витрати на будівництво, закупівлю обладнання бере на себе керівництво Миколаївського глиноземного заводу.

30.04.2020 року на місці будівництва відбулась робоча нарада за участю начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., адміністрації МГЗ – Волошина О.Г., Кушнарьова О.М., Покотило Ю.М., директора департаменту ЖКГ ММР Коренєва С.М., керівника закладу Терентьєвої О.В. Були обговорені ряд питань щодо реалізації плану будівництва, намічені короткотермінові заходи.

Учасниками зустрічі досягнута домовленість щодо проведення систематичних нарад для вирішення нагальних питань та своєчасного завершення будівництва.