УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

17.07.2020 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай відбулася підсумкова медична колегія за 6 місяців 2020 року. На ней були присутні заступники начальника управління охорони здоров’я, керівники закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, головні експерти та фахівці УОЗ ММР.

Медичній громаді були представлені «Нові обличчя» галузі – керівники, які призначені на посади після проведених конкурсів на ці посади.

На нараді розглянуто ряд фахових питань, проаналізовані виклики галузі охорони здоров’я міста, пов’язані з пандемією COVID -19, розглянуто проблемні питання функціонування єдиного медичного простору в місті та подальшого впровадження в роботу закладів електронного документообігу.

Перед присутніми виступили:

- Віктор Фаюк – заступник начальника УОЗ ММР;

- Вікторія Заміхановська - керівник КНП ММР «ЦПМСД № 3»;

- Тетяна Ганусовська – керівник КНП ММР «ЦПМСД № 6»;

- Марія Грачова – директор КНП ММР «Міська лікарня № 1»;

- Євген Волохов – керівник КНП ММР «Пологовий будинок №1»;

- Леонід Юхта - головний експерт УОЗ ММР за напрямом онкологія.