УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

На початку колегії за результатами роботи в 2020 році успішним працівникам Подяки вручив міський  голова Олександр Сєнкевич. Було представлено нового керівника КНП ММР «Міська лікарня № 3» Юрія Дячука, якого призначено на посаду після проведення конкурсу на посаду керівника медичного закладу, відповідно до сучасних вимог.

З доповіддю «Підсумки роботи  галузі охорони здоров’я  м. Миколаєва у 2020 році: виклики, досягнення та перспективи» перед присутніми виступила начальник управління Ірина Шамрай. Зазначила що впровадження другого етапу медичної реформи в Україні збіглося з епідемією COVID-19, яка внесла корективи та визначила свої пріоритети і 2020 рік став надскладним випробуванням  для галузі охорони здоров’я. Була проведена масштабна робота по запобіганню поширенню коронавірусу і завдяки  плідній роботі медичних працівників, потужної підтримки міської влади та  соціально-активного бізнесу  вдалося гідно протистояти новому вірусу.

Дмитро Танько, директор медичної інформаційної системи «Simplex Med», розповів про результати та перспективи впровадження електронного документообігу в медицині.

Юрій Шуткін, – головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю   «Травматологія» , в своєму виступі доповів про  виконання в 2020 році програми  ендопротезування суглобів мешканцям м.Миколаєва - у  2020 році, вперше в історії м. Миколаєва,  рішенням сесії Миколаївської міської ради були виділені кошти для придбання 58 комплектів ендопротезів кульшових та 8 комплектів колінних суглобів на загальну суму    3 581,000 тис. грн. На даний час вже встановлено 52 суглоба мешканцям міста.

Щиро вдячні медичним працівникам, міській владі, бізнесменам, волонтерам, усім хто, залучений на боротьбу із пандемією – ви довели, що разом можна робити важливі речі задля здоров’я мешканців міста!