УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Тренінг Шевченко 2
Впродовж жовтня-листопада 2023 року в Миколаївській області регіональними тренерами проведена серія навчальних тренінгів на тему ефективного управління вакцинами та холодовим ланцюгом, в яких взяли участь 250 медичних працівників, відповідальних за вакцинацію. Навчання організоване Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) (UNICEF Ukraine) сумісно з Київським обласним центром контролю та профілактики хвороб за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та ініціативи COVAX.
ЮНІСЕФ підтримує систему охорони здоров'я, допомагаючи покращенню умов зберігання вакцин шляхом заміни звичайних холодильників, які використовувалися донедавна, на спеціалізоване обладнання з надійним температурним моніторингом. Нове обладнання відповідає міжнародним стандартам і рекомендованим ВООЗ та ЮНІСЕФ.
Окрім того, ЮНІСЕФ навчає медичний персонал використовувати це обладнання та знайомить з кращими міжнародними практиками управління вакцинами.
Тренінг Шевченко 1