УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

МЛ1 конференція лікування каріологічних хворих 10.05 4

10 травня 2023 року в місті Миколаєві проведена науково-практична конференція «Сучасні аспекти лікування кардіологічних хворих» для лікарів - кардіологів, сімейних лікарів, медичних директорів, завідуючих профільних відділень,завідуючих сімейних амбулаторій.

В своєму привітанні до колег начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. зазначила, що завдяки розумінню міською владою проблемних питань галузі охорони здоров’я міста та всілякому сприянню її розвитку, осучасненню. В грудні 2019 закуплений за рахунок субвенції з державного бюджету та співфінансування коштів з міського бюджету у міських закладах охорони здоров’я з’явився перший ангіограф. Завдяки цьому було відкрито в КНП ММР «Міська лікарня №1» відділення ангіографії та ендоваскулярних втручань і розпочався технологічно новий етап розвитку медичної допомоги кардіологічним хворим.

Директор КНП ММР «Міська лікарня №1» Грачова М.Г. зазначила , що незважаючи на тяжкий ковідний та воєнний роки, це відкрило перспективи розвитку закладу, дало значні можливості хворим. В умовах воєнного стану ангіограф не припиняв свою роботу: у 2022 році було проведено 500 коронарографій, проводилися стентування. Своїми професійними знаннями з присутніми поділилися завідуючий відділенням ангіографії та ендоваскулярних втручань Герасимчук С.Г., завідуюча спеціалізованим відділенням невідкладної кардіології Жукова Ю.Б. та завідуюча кардіоревматологічним відділенням Цихоня Н.І. та відповіли на поставлені запитання.

МЛ1 конференція лікування каріологічних хворих 10.05 1

МЛ1 конференція лікування каріологічних хворих 10.05 2

МЛ1 конференція лікування каріологічних хворих 10.05 3