УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

10.08 та 11.08 команда компанії IT4Medicine провела зустрічі у шести Центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Миколаєва.
Головною темою зустрічі була презентація роботи електронних лікарняних на первинній ланці. На зустрічі було продемонстровано загальний бізнес процес виписування лікарняних та обговорено загальні моменти щодо їх виписування, продовження та редагування в цілому. Також протягом зустрічей було продемонстровано модернізовану комп'ютерну програму "Поліклініка без черг" у МІС "ЕВОМІС".
Кожна із зустрічей супроводжувалась активним обговорення із медичним персоналом закладів охорони здоров'я щодо повного переходу усіх медичних закладів країни на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність, який відбудеться з 01 вересня 2021 року, а до 31 серпня працюватиме перехідна модель впровадження е-лікарняних.
Це була лише перша частина проведення навчання, після чого усі заклади отримали інструкції щодо фунціоналу електронних лікарняних . Уже за тиждень пройдуть повторні проведення семінарів щодо навчання користування системою, а також лікарі зможуть почати практикувати формування електронних лікарняних на своїх робочих місцях на тестових демо-середовищах, щоби максимально засвоїти практичну складову повного бізнес-процесу формування медичного висновку про тимчасову непрацездатність.