УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

28.05.2020 проведено курс навчань для лікарів закладів охорони здоров’я міста, які будуть надавати або отримувати консультації за допомогою Телемедичної платформи.

Богдан Кізюн та Андрій Головань, представники групи компаній IT4Medicine, розповіли як працює телемедицина в цілому та продемонстрували роботу телемедичної мережі Medinet.

Впровадження системи дистанційного консультування між лікарями об'єднає всі центри первинної медико-санітарної допомоги та інші медичні заклади міста в єдину телемедичну платформу. Це надасть можливість лікарям, як первинної ланки, так і інших рівнів медичної допомоги міста консультуватися з колегами щодо лікування, не направляючи пацієнта до іншого медичного закладу. З впровадженням «Телемедицини» надання медичних послуг може стати більш ефективним та швидким.