УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

В медичному закладі надають високоспеціалізовану допомогу вагітним, породіллям, хворим новонародженим та дітям з вкрай низькою масою тіла при народженні. Перинатальний центр є лідером за кількістю пологів у столиці.

- Під час візиту ознайомився з організацією роботи відділень, поспілкувався з адміністрацією та співробітниками закладу.

Наразі у нас в області немає перинатальних центрів, тому разом з начальницею управління охорони здоров’я Іриною Шамрай та керівником Миколаївського пологового будинку №3 Олегом Іщенко опрацювали питання щодо створення сучасного закладу такого рівня у нашому місті. - зазначає міський голова.

Олександр Сєнкевич додав, що наразі розпочато технічно-організаційну роботу для створення перинатального центру на базі КНП ММР «Пологовий будинок №3»

- Дякую за допомогу головному лікарю центру Вікторії Володимирівні Білій. Також хочу висловити вдячність доктору медичних наук, президенту Асоціації неонатологів України Тетяні Костянтинівні Знаменській за боротьбу за якість життя і здоров’я новонароджених миколаївців. - зазначив мер.