Миколаїв працює, і, незважаючи на повітряні тривоги та ракетні обстріли, не забуває про інфекційну безпеку.
15.02.2024 до КНП ММР "Міська лікарня 3" завітала команда Infection Control in Ukraine/ Інфекційний контроль в Україні проекту ІРС&WASH в рамках другого етапу впровадження проєкту World Health Organization Ukraine щодо посилення послуг з водопостачання, санітарії, гігієни та управління відходами (WASH) в закладах охорони здоровʼя, за підтримки Project HOPE Ukraine.
Мета команди Infection Control in Ukraine/ Інфекційний контроль в Україні впровадження інфекційного контролю заради безпеки пацієнтів та медичного персоналу, проведення первинного оцінювання за напрямами IPC та WASH, навчання медичних працівників щодо впровадження заходів з інфекційного контролю, розробці стандартних операційних процедур з інфекційного контролю, оцінювання стану водопостачання , санітарії та гігієни в закладі.
Оцінку проведено, визначені сфери подальшої роботи, розставлені пріоритети.
![МЛ3 інфекц контроль 15.02.2024 3](/images/Files/2024/МЛ3/МЛ3_інфекц_контроль_15.02.2024_3.jpg)
![МЛ3 інфекц контроль 15.02.2024 1](/images/Files/2024/МЛ3/МЛ3_інфекц_контроль_15.02.2024_1.jpg)
![МЛ3 інфекц контроль 15.02.2024 2](/images/Files/2024/МЛ3/МЛ3_інфекц_контроль_15.02.2024_2.jpg)
![МЛ3 інфекц контроль 15.02.2024 4](/images/Files/2024/МЛ3/МЛ3_інфекц_контроль_15.02.2024_4.jpg)