УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

ПБ3 конкурс
Миколаїв проведе всеукраїнський архітектурний конкурс на створення перинатального центру
Для покращання якості послуг породіллям міська влада має намір створити сучасний перинатальний центр. Він функціонуватиме на базі КНП ММР "Пологовий будинлк №3". Аби обрати найкращу проєктну пропозицію, проведуть всеукраїнський архітектурний конкурс.
Таке рішення сьогодні, 14 лютого, ухвалив виконком Миколаївської міської ради.
Головний архітектор міста Євген Поляков зазначив, що ініціатором конкурсу є департамент архітектури та містобудування.
✅ «Управління охорони здоров’я підтримує нас і вважає цю пропозицію доцільною, адже місту дійсно потрібен сучасний заклад, в якому буде створено відповідні умови для народження дітей», - сказав Євген Поляков.
За його словами, створення такого перинатального центру – досить тривалий процес. І архітектурний конкурс є початковим етапом. Його проведуть цього року.
Далі, відштовхуючись від проєктної пропозиції, яка переможе в конкурсі, розроблять робочий проєкт. Наступним етапом стане власне втілення задуму у життя.
Відповідно до ухваленого рішення виконкому міської ради департамент архітектури та містобудування розробить програму та умови конкурсу, а також сформує журі.