УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

👩‍⚕️🧑‍⚕️мер Сєнкевич підбив підсумки роботи галузі медицини за рік та поділився планами на майбутнє
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час своєї пресконференції підбив підсумки роботи медичної галузі за 2023 рік.
🩺Окремо він зупинився на роботі ангіографа, який було встановлено в міській лікарні №1. З його використанням за рік було проведено 746 операцій. Як уточнив мер, дуже багато серед пацієнтів було саме військовослужбовців. Цей апарат користується великим попитом, тож є плани щодо встановлення ще одного.
🦿Також продовжувалась дія програм зі встановлення суглобів та слухових апаратів, за якими було проведено 34 та 54 операції відповідно.
Поділився міський голова довгостроковими планами щодо розвитку галузі, до втілення яких залучатимуть також інвесторів.
👉Наразі ведеться робота над техніко-економічним обґрунтуванням для кластерної лікарні. Є в планах будівництво дитячого діагностичного центру на базі міської лікарні №2, а також створення реабілітаційного центру на базі лікарні №4. Продовжується робота над створенням перинатального центру на базі пологового будинку №3.
💡Олександр Сєнкевич також повідомив про проєкти, реалізовані разом з іноземними партнерами. Так, на даху міської дитячої лікарні встановили сонячну електростанцію потужністю 20 кВт. Це допоможе забезпечити заклад електроенергією у випадку блекауту. А у новому 2024 році планується виготовлення та монтаж мережевої сонячної електростанції для власних потреб міських лікарень №3 та №5.