УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

415909693 1553340818810388 8621798414646020278 n
Нехай 2024 рік принесе нам Перемогу, повернення всіх українських воїнів до своїх родин з перемогою України та повернення спокійних часів.
Минулий рік був надзвичайно складним, але українці показали справжню силу та відданість нашій країні. Наш народ знову довів, що згуртувавшись та будучи один одному опорою, може пройти найскладніші випробування.
Віримо та дякуємо нашим невтомним воїнам Збройних сил України, які щодня виборюють нашу незалежність, за можливість зустрічати цей Новий рік!
Щиросердечно дякуємо кожному, хто тримає фронт та тил 💛💙
Дякуємо кожному медичному працівнику за віддану працю і безмежний внесок у здоров'я українців. Проходження через труднощі зробило нас сильнішими. Кожен прожитий день — це перемога, і ми пишаємося нашими медиками, які вирушають у цей медичний похід крізь невпинні випробування.
У Новому році бажаємо всім українцям міцного здоров’я, сили, витримки, єдності, тепла та людського щастя!
Сьогодні у нас одне бажання на цілу країну, Миру та Перемоги у 2024 році, яке неодмінно здійсниться!
Разом до Перемоги!💛💙
Слава Україні!🇺🇦