В КНП ММР «Міська лікарня №5» (Міська лікарня 5) за кошти міського бюджету придбано лапароскопічну стійку - надсучасний комплект обладнання для ендоскопічних операцій з використанням системи візуалізації.
Нове обладнання надає більше можливостей для виконання складних операцій, які можна проводити через невеликі проколи, а це – гарантія малотравматичності, мінімальних термінів загоєння, швидкого відновлення працездатності пацієнтів.
Дане обладнання дозволить розширити спектр ендоскопічних втручань, крім того, яскравіше та детальніше зображення допомагає зменшити навантаження на очі хірургів під час тривалого хірургічного втручання.
Лапароскопічна стійка сьогодні введена в роботу і вже проведено одну операцію.
![406336147 1533655067445630 5229496697455495265 n](/images/Files/main/news/2023/МЛ5/406336147_1533655067445630_5229496697455495265_n.jpg)
![406315910 1533655064112297 1926312357782103984 n](/images/Files/main/news/2023/МЛ5/406315910_1533655064112297_1926312357782103984_n.jpg)
![406280179 1533655030778967 2748696631124356446 n](/images/Files/main/news/2023/МЛ5/406280179_1533655030778967_2748696631124356446_n.jpg)