УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Ц5 Царлов 4
Раді поділитися приємною і водночас чуттєвою подією, з нагоди виходу на заслужений багатьма роками невтомної праці,відпочинок - Царлова Володимира Андрійовича, який понад 62 роки має медичного стажу, є професійним лікарем та багато років займав посаду завідувача сімейної амбулаторії №1,нагороджений почесною відзнакою за заслуги перед м.Миколаєвом, а віднині з гордістю та великими сподіваннями передав свої повноваження- онучці Царловій Карині Андріївні.
До привітань долучилися заступник міського голови –Петров Анатолій Леонідович, начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, адміністрація закладу, колеги та співробітники.
Отож бажаємо Володимиру Андрійовичу надалі бути гідним наставником для онучки , залишатися бадьорим, енергійним, життєрадісним при гарному здоров’ї.
Нехай для Карини Андріївні новий старт буде успішним !!! Бажаємо швидкої і легкої адаптації, почуття повної впевненості, натхнення в роботі. А колеги та адміністрація буде намагатися втілювати всі ці побажання.
Вітаємо династію лікарів з таким чудовим святом!
Ц5 Царлов 3
Ц5 Царлов 2