УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

не до краси
Благодійна організація «Благодійний фонд Незламні» у партнерстві з Національним реабілітаційним центром НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) та Лореаль Україна у жовтні 2023 року запустили Всеукраїнський соціальний проєкт «Не До краси».
Щодня українці гинуть та страждають від російської агресії. Доки триває війна, число шрамів та рубців, що їх залишають по собі ворожі удари на тілах наших громадян, лише примножуються. Серед постраждалих від війни чимало жінок, які щодня бачать у дзеркалі нагадування про пережите.
Вони прагнуть стерти цю пам’ять ці своїх тіл та облич. Попри це часто чують фразу “головне, що жива”, - у той час, як вони мають велике бажання повернути свою звичну красу та душевну рівновагу. Допомогти їм у цьому і покликаний соціальний проєкт - “Не До краси”
Спеціалісти центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) у партнерстві з Лореаль Україна допоможуть жінкам, які постраждали від війни, нормалізувати їхній фізичний та психологічний стан.
Кожна учасниця проєкту “Не До краси” отримає консультацію кваліфікованих спеціалістів із пластичної хірургії, естетичної медицини, ментального здоров’я та, за потреби, інших лікарів. У залежності від наслідків фізичної травми буде обрана індивідуальна тактика лікування: оперативні втручання, шліфування рубців, косметологічні процедури.
Також із кожною учасницею працюватимуть спеціалісти з ментального здоров'я: пацієнтки матимуть змогу відвідати сеанси тілесно-орієнтованої та розмовної психотерапії, де їм допоможуть повернути впевненість та знову прийняти себе і своє тіло.
Всі ці послуги надаватимуться жінкам на безоплатній основі.
Для того, щоб стати учасницею соціального проєкту,
необхідно заповнити заявку за посиланням