УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

🏥 КНП ММР "Міська лікарня №4"
МЛ4 КТ 01.11 1
Попри виклики війни Миколаїв продовжує оновлювати свої лікарні - турботу про здоров’я не можна відкладати на потім.
🔬 За останній рік міській владі вдалося покращити умови надання медичної допомоги людям. Триває оновлення устаткування, яке в цій сфері постійно вдосконалюється: з'являються нові функції, які роблять діагностику та лікування хворих ефективнішими.
Кошти на закупівлю обладнання виділяють з бюджету громади, місто активно залучає підтримку донорів.
🔸 Допомагає і держава. Так, в одній з міських лікарень вже понад рік працює сучасний комп’ютерний томограф. За цей період обстеження на високоточному пристрої пройшли понад 2,5 тисячі хворих. Як миколаївців, так і вимушених переселенців. Послуга безкоштовна, отримати її можна за направленням лікаря.
За допомогою КТ діагностують інсульти, виявляють онкологічні хвороби, перевіряють серцево-судинну систему.
✅ Лікар-рентгенолог Ольга Вербова працює в лікарні вже понад 5 років. Вона розповідає - новий апарат суттєво розширив можливості фахівців надавати якісну та оперативну допомогу містянам.
МЛ4 КТ 01.11 4
“Завдяки сучасному апарату ми можемо зробити значно більше обстежень, ніж раніше. А головне - найвищої якості. Система виконує 160 зрізів за оберт, тож зображення максимально чітке та інформативне. Це вдосконалює діагностику пацієнтів”, - каже медикиня.
🔹 Дослідження триває лічені хвилини. Пацієнту не доводиться довго чекати результатів. Всім відомо, що час - надзвичайно цінний ресурс для хворих на інсульт. Швидко діагностувати та почати лікування - означає більше шансів для людини повернутися до повноцінного життя. Після підтвердження діагнозу таким хворим в лікарні проводять тромболітичну терапію, що дуже дієва у перші години після клінічних проявів. Лікарі відзначають успішні результати.
Пані Ольга зауважує, зараз, коли в країні війна, інсульти помолодшали. Є випадки діагностування гострих станів у 35-річних пацієнтів. Звернень за допомогою багато, часом упродовж дня лікарі виконують до 20 обстежень.
🙌 Незважаючи на труднощі воєнного часу, медичний простір Миколаєва розвивається. Місто дбає про здоров’я своїх мешканців.
МЛ4 КТ 01.11 2
МЛ4 КТ 01.11 3
МЛ4 КТ 01.11 5
МЛ4 КТ 01.11 7