УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

АКТУАЛЬНІСТЬ ЖЕСТОВОЇ МОВИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 1
АКТУАЛЬНІСТЬ ЖЕСТОВОЇ МОВИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 7
З нагоди Міжнародного тижня глухих і Міжнародного дня жестових мов Миколаївська обласна організація УТОГ спільно з Управлінням охорони здоров'я Миколаївської міської ради 20 вересня 2023 року організували та провели відкритий майстер-клас з вивчення української жестової мови серед працівників реєстратур місцевих сімейних амбулаторій.
Зустріч вийшла змістовною та жвавою. Присутні 28 слухачів - працівники реєстратур сімейних амбулаторій. Саме ті медичні працівники, хто першими зустрічає відвідувачів, які приходять за лікуванням, поліпшенням свого здоров'я.
Почала майстер-клас в.о. голови Миколаївської ТО Юлія РЕВЕНКО, яка привітала присутніх, подякувала за зацікавленість до жестової мови, розповіла про роботу організації УТОГ, її функції, напрямки.
В.о. голови Миколаївської обласної організації УТОГ Ігор РЕВЕНКО познайомив з послугою Сервіс УТОГ, показав і роз'яснив, як користуватися на планшеті цією послугою.
Перекладач жестової мови Тетяна МИСНІКОВА розповіла про психологічну характеристику особи з порушенням слуху, особливості жестової мови, продемонструвала «жестові одиниці» на тему знайомства та медичну тематику. В практичній частині майстер-класу розглянули алгоритм дій, якщо звернулася особа з порушенням слуху.
На завершення заняття слухачі висловили слова вдячності за проведений захід і зробили фото на спомин.
АКТУАЛЬНІСТЬ ЖЕСТОВОЇ МОВИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 5
АКТУАЛЬНІСТЬ ЖЕСТОВОЇ МОВИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 6